Wpis z mikrobloga

@Fridlevich: Musisz się nauczyć, że nic tak nie działa na dziurawce jak pewność siebie, a jak połączysz to z totalnym olewaniem dziurawca (krytyczny brak atencji) to one zaczną o tą atencję Ciebie prosić. Jak idziesz na imprezę z ziomkiem to nie dziw się, że one wybiorą samca alfa w stadzie. A dwa: nigdy nie rozumiałem idei posiadania "skrzydłowych" na imprezach, zawsze polowałem solo.
@Fridlevich: miałem kiedyś takiego kumpla. Szliśmy wtedy schodami w gimbazie i laski dosłownie latały za nim tylko słychać było "cześć Michał, co tam, bla bla bla". Ale był zajebistym ziomkiem który pomógł mi trochę się otworzyć, mega ekstrawertyk.

Kiedyś szliśmy z paczkami czipsów, ja swoją on swoją, kiedy tak szliśmy to Michał wiedział, że zaraz laski się rzuca na jego czipsy więc wziął jednego, oblizał i wrzucił do paczki, po czym
@Fridlevich: jak to kiedyś znajomek do mnie, taki, który więcej miał partnerek seksualnych niż dni ma rok:

- ty, dawaj, podbijamy do tamtych
- a weź, jakieś młódki, szkoda czasu
- no dawaj, nic nie musisz mówić, ja wszystko załatwię, jakiejś może wpadniesz w oko
- ja wiem jak to będzie, ja dalej będę sam, a ty na noc sobie obie sprosisz na kwadrat :)
ja mam tak z własnym bratem. Wylosowało mu lepsze geny i nic się z tym nie da zrobić


@PfefferWerfer: gówno, a nie lepsze geny. Zadbaj o siebie, ćwićz siłowo, no ale po co xD Pewnie dla ciebie jak ktoś ma fajną sylwetkę, to przez geny, a nie #!$%@? na silowni i trzymanie diety