Wpis z mikrobloga

#niemcy #dhl #packstation
Czy ktoś ogarnia jak odebrać paczkę z paczkomatu w de? mam konto dhl, wymagają chyba numeru telefonu żeby odebrać kod dostępu. Nie mam niemieckiego numeru. Ktoś ogarnia gdzie kupić niemiecka kartę i jak wygląda rejstracja? Czy przejdzie na dowodzie bo nie mam paszportu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Sababukin: ziomeczku ogarniasz temat? kupiłem kartę w penny i potwierdzenie jest możliwe na poczcie ale nwm czy przejdzie. Jak u turasa? jak on to potwierdzi?
  • Odpowiedz
  • 0
@tom1421: albo czy ma ktoś z was niemiecki numer i pomoże mi żeby go wpisać w apce dhl a później wygenerować kod do paczkomatu? Szkoda mi przesyłek bo jeśli nie odbiore to wroci do Amazona a druga przepadnie niestety
  • Odpowiedz
@tom1421: Ja kupiłem w kiosku i poprosiłem turasa o zarejestrowanie, wziął dowód, telefon coś tam poklikał, telefon oddał i za chwilę miałem aktywną kartę. Innych sposobów nie znam, bo nie potrzebowałem. Nie wiem czy będą chętni ci pomóc, jeśli startera nie kupiłeś u nich.
  • Odpowiedz
Panie majster, jak masz w skrzynce list z kodem odbioru to pół biedy. Jeśli nie to czeka cię trochę załatwiania. Instalujesz apke z dhl, zakładasz konto , wbijasz na zakładkę paczkomat( pewnie nie aktywna) żeby aktywować to dhl ślę Ci list na hate z kodem qr. Skanujesz telefonem kod qr i dopiero w teorii możesz odebrać paczkę. Paczka leży w paczkomacie 7 dni ( możesz zadzwonić o przedluzenie)
  • Odpowiedz