Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć bilety samolotowe na jednodniowe city-breaki? Może być powrót na inne lotnisko, termin w środku tygodnia, lot następnego dnia, konieczność spania na lotnisku do kolejnego samolotu porannego etc, ale nawet z takim brakiem wymagań (godności xD) nie mogę niczego wyhaczyć w normalnej cenie.
Szukałem na Skyscannerze, Azair.eu, Pepperze czy gdzieś na FB, ale wiekszość oferuje albo coś ze spaniem, a podróżując w pojedynkę zawsze to drogo wychodzi, a nikt z moich znajomych nie jest chętny na 24h zwiedzenia bez przerwy.
Inne metody transportu już zaliczyłem, a np. takim pociągiem (7h!) do Wiednia wychodzi drożej niż samolotem, a i jest znacznie mniej komfortowo, więc to odpada. Chyba, że ktoś mnie oświeci i jednak Flixbus nocny z 10h spaniem i potem powrót tego samego dnia, jest dobrą opcją, ale moje dotychczasowe przygody z autokarami mnie od tego nie przekonują,
Rok temu tak udało mi się zaliczyć Skandynawię jednodniowymi lotami, a w tym jest ciężko :///.
#podroze #samoloty #ryanair #tanieloty #loty #taniepodrozowanie #podrozujzwykopem #citybreak #wakacje #loty
  • 5