Wpis z mikrobloga

aha juz widze jak odmawiasz pomocy medycznej bo hurr durr musisz poniesc konsekwencje wlasnych dzialan


@zapomnialemhaslo: Czekaj, chcesz powiedzieć, że mogę zabić drugą osobę, żeby pozyskać jej, nie wiem, szpik? Pozbawienie kogoś życia, to nie zwykły zabieg medyczny. To ty próbujesz manipulować, stwierdzając, że płód gdzieś "przesiaduje". On sam się tam nie pojawił.

bo zamiast myslec samodzielnie myslisz sloganami


@zapomnialemhaslo: Wybacz, że wymagam odpowiedzialności od drugiego człowieka, wiem że dla
pomysl troche, na pewno znajdziesz odpowiedz


@zapomnialemhaslo: Zapytałem Ciebie jako osoby która powiedziała:

ze plod nie zawiera w sobie nic co warto bylo by chronic


To teraz mi odpowiedz co jest w dziecku miesięcznym co jest warte chronienia a w płodzie nie?
To teraz mi odpowiedz co jest w dziecku miesięcznym co jest warte chronienia a w płodzie nie?


@sexlord: wczesniej pytales o co innego, pytales czym sie roznia - ano roznia sie tym, ze jedno jest juz poza brzuchem matki i ustaje przyczyna przez ktora sie przeprowadza aborcje i juz nie musimy rozwazac dalej czy warto je chronic przed aborcja

jestem pewien, ze wkoncu sam bys na to wpadl ale troche len
@zapomnialemhaslo: Nie, nie pytałem o co innego jeszcze Ci dałem cytat z Twoje wypowiedzi, żebyś wiedział jaki kontekst. Dam Ci go jeszcze raz

argumentem jest tutaj, ze plod nie zawiera w sobie nic co warto bylo by chronic zabierajac tym samym kobiecie prawo do decydowania o wlasnym ciele


Zapytam jeszcze raz.
Co jest w dziecku miesięcznym co jest warte chronienia a w płodzie nie?

jestem pewien, ze wkoncu sam bys na
@sexlord: kolego dyskusja tutaj jest o aborcji i tekst o "nic co warto bylo by chronic" odnosi sie do aborcji nawet masz tam dopisane "chronic zabierajac kobiecie prawo..." no ale z jakiegos powodu ignorujesz ta czesc

i jeszcze raz powtorze: noworodek nie podlega pod kwestie aborcji z racji tego, ze znajduje sie poza cialem kobiety. jak chcesz sobie dyskutowac na inne tematy poza aborcja i prowadzic rozwazania nt wartosci noworodkow to
@Mopek666:

Zawsze może go tam nie umieszczać. W życiu ponosi się konsekwencje swoich działań ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Aha czyli osoba która została zgwałcona jest współwinna gwałtu wedle twoich słów. Nie, no #!$%@? ciekawe...
A potem że biskupi twierdzą że to dzieci są winne pedofilii a nie księżą...
Aha czyli osoba która została zgwałcona jest współwinna gwałtu wedle twoich słów.

@andrzej-roman: Tak, dokładnie to napisałem. Jesteś paskowym pisu czy platformy? Według twoich słów, to taki gwałt nie jest niczym złym, bo przecież ktoś na ten gwałt miał ochotę.
@Mopek666: To ty robisz teraz fikołka, nigdzie nie napisałem że gwałt jest ok.
Idiotyzmem jest to co wcześniej napisałeś. Bo osoba zgwałcona nie miała wyboru i może chcieć mieć wybór co do płodu, wybór którego chcesz ją pozbawić niemal jak gwałciciel który zrobił to wcześniej...