Wpis z mikrobloga

Masz do wyboru dwie rzeczy, albo #!$%@?ć swojemu dziecku, albo go kompletnie nie wychowywać. Wspaniały umysł Sławka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SirSherwood: wiadomo, ze klaps to taki #!$%@?, ze mozna dziecku kregoslup polamac, lepiej na klubach dostac #!$%@? od ochroniarza niz klapsa od rodzica. Smieszny jestes xD

Swoja droga, mnie czasami bili jak bylem maly i wydaje mi sie, ze to mi wyszlo na dobre. Oczywiscie najpierw
Skoro go bronisz to ci jednak zaszkodziło.


@Jariii: jesli bronie Mentzena? Jakis argument? Wydaje mi sie, ze niezle sobie radze w zyciu, mam normalna rodzine, dobra prace, hobby, znajomych. Czyli jestem takim typowym prawakiem bym powiedzial. Nie mam zaburzen swiadomosci, nie jestem non-binary itd.

Chociaz wiem, ze teraz wszyscy platki sniegu wychowuja, jakies dziecko rzucilo moje dziecko piaskiem, zwrocilem uwage to matka wystartowala, ze to niepotrzebny komentarz bo jej brajanek bedzie
@Tajemniczy58: Doktur Sławek to hipokryta. Mógłby przyznać, że po prostu jego elektorat chce słyszec, że bicie dzieci jest spoko. Tak gdzieś przynajmniej połowa jego elektoratu to "przedsiębiorcze" Sebki z prowincji czy informole po politechnikach - jedni i drudzy zapatrzeni w swoich starych, którzy tłukli ich, więc oni też tresują lub chcą móc trasować swoje dzieci. Latami słyszę od kolegów po fachu argument, że oni musieli dostawać, bo odkręcali kurki z gazem
@Sin-: tyle razy go o to pytają ze gdyby takie badania rzeczywiście istniały to powinien był już to dawno sprawdzić i przy kolejnej okazji odpowiedzieć w końcu na pytanie. Raz można powiedzieć „nie wiem, musiałbym sprawdzić” ale potem koles jest niesłowny jak nadal nie sprawdził