Wpis z mikrobloga

Kisnę z tagu. Chłop co się boi pójść są do sklepu, ojciec musi z nim jechać pociągiem bo się boi że samodzielnie nie ogarnie idzie do kina z koleżanką z neta i już zaczyna się gadanie że oski i nigdy nie był przegrywem xD. No wygrywa jak uj. To co dla większości z nas jest normą na którą na codzień nie zwracamy uwagi dla niego jest himalajami po którym z ogromnym trudem się wspina. Sam mu osobiście tłumaczyłem jak ogarnąć w pociągu, że jego stacja już jest ale jak było widać i tak musiał z ojcem jechać. No ale jest normikiem bo był w kinie z kobieto!
Po prostu macie ból dupy z zazdrości. Zamiast chociaż spróbować pójść jego drogą.
#przegryw
  • 56
@volodia jasne, podyskutuję z tobą, zaraz po tym jak wyjdziesz z domu i zrobisz zdjęcie najbliższego centrum miasta ze swoim nickiem na karteczce.
@volodia Wolę książki z gatunku fantastyki czy filmy niż fanficki.

PS. To że gdzieś pojechałeś w konkretnym celu nie oznacza że byłbyś w stanie zrobić to dla swojej przyjemności lub udowodnienia czegoś.
@Njal ręce opadają. Ile jeszcze gówien wymyślisz żeby żyć w swoim normickim przeświadczeniu że każdy jest kowalem swojego losu? Ja jestem nieporadny? Jestem 100 razy bardziej porządny od ciebie. Co byś wiedział tluczku gdybyś spojrzał na tamten wpis.
I nie dyskutujesz na argumenty tylko na emocjonalne inwektywy. Jeszcze raz powtórzę, nawet własni starzy cie odrzucą jeśli masz defekt urody i spowoduje to zmiany w psychice. I to jest fakt i lekarze o
@volodia to są takie urojenia że tutaj argumenty nie są potrzebne absolutnie. Używanie ich w stosunku do osoby chorej psychicznie nie było by dyskusją tylko ostateczną kompromitacją..
@Njal nikt nie jest w stanie przez neta nikomu zdiagnozować czegokolwiek więc to kolejna żałosna próba ośmieszenie interlokutora gdy w dyskusji nie przytłoczyło się żadnego kontrargumentu wobec całej masy dowodów. Zarówno tych naukowych jak i wlasnego doświadczenia i moich znajomych z tagu. Pewnie nawet się nie zapoznałeś z tym w obawie przed niemożliwością zracjonalizowania sobie błędów w twoim rozumowaniu
@volodia Jak ktoś mi mówi w internecie że rozmawia z Bogiem i słyszy jego głos to mogę śmiało założyć że jest schizofrenikiem a nie prorokiem
@Njal wciąż czekam na jakiś sensowny kontrargument do tezy że wygląd wpływa na większość aspektów naszego życia który poparłem przykładem roszczepioną wargi u noworodków i pilnej interwencji chirurgicznej. Że się nudzę to dołożę jeszcze korelację atrakcyjności z intelektem (tu najprawdopodobniej kluczowy jest wpływ pozytywnych lub negatywnych emocji jakich doświadczamy od innych ludzi) oraz wpływie morfologi twarzy na ekstra lub introwerycznosc. Tu odsyłam do prac prof. Michała Kosińskiego.