Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@programista15cm: a od keksu się wkrecisz? Diving trzeba traktować jak relaks, rozrywkę, nie żaden sirius biznes. Ja za masażami nie przepadam, jeśli już mam na jakiś iść to muszę być świeżo po solidnym keksie, inaczej będę czuł niedosyt - pocieranie, pocieranie, a knaga nie została zasadzona.
Dobry fbg to dobry diving, ale samo fbg to dla mnie trochę takie niepełne jest. Rzadko kiedy byłem u divy na samego loda.
@TestoDepot: była taka gwiazda na Mokotowie co mi laske robila do 1.5 minuty... Bardzo byłem z tego zadowolony, czulem sie jak bym miał 14 lau. Ale po 25 ogólnie raczej mi ciężko dojść, większość casualowych lasek tak slabo obciąga, ze po minucie zarzadzam coś innego, bo mnie to meczy. Zresztą jak byłem mały i jeszcze nie wiedziałem co i jak z mineta to chyba też tak robiłem.
@TestoDepot: najlepsza była powtarzalność i skuteczność. Nie raz przyszedłem do niej wyje-bany stresowo, ze puls 120 i az ręce drżały ze stresu. Z powodów życiowych ofc - i próbowałem nie raz tak gasić stres tylko z zassanym mikrusem i u laski bez polotu to....a ona miała idealny szlif językiem po wędzidełku z jednoczesnym synchro zasysem.... Od razu było czuć motyle w nasieniowodzie . Duże insta ass i ładna buzia potegowaly efekt.