Wpis z mikrobloga

Generalnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że on serio prawdopodobnie myśli iż dobrze wygląda, podobnie jak Gola.


@Cztero0404: a najlepsze jest to, że Ty serio prawdopodobnie myślisz, że masz jakiekolwiek kompetencje do oceniania jak kto wygląda xD
  • Odpowiedz
Nie trzeba mieć kompetencji żeby stwierdzić, że to wygląda źle.


@Cztero0404: oczywiście, bo to tylko twoja gównowarta opinia która nikogo nie obchodzi, ale pozwoli Ci poczuć się lepiej jak skrytykujesz czyjś wygląd. Mieszkasz w mieście do 20k mieszkańców? Bo myślałem, że już we wszystkich częściach polski #!$%@? do wyglądu jest uznane za prymitywne zachowanie, ale może w jakiejś wsi gdzie nadal się samochodów boicie i robicie "ooooo" na samolot nadal krytyka
  • Odpowiedz
@malinq: I co niby próbujesz osiągnąć powyższą wypowiedzią, myśli, że wyprowadzisz mnie w jakiś sposób z równowagi chłopie. Ja wyraziłem tylko i wyłącznie swoje zdanie z którym się każdy może zgadzać lub też nie do czego również każdy ma swoje święte prawo, póki co się zgadza ze mną 16 osób więc mój pogląd nie jest chyba jednak taki odosobniony. Natomiast to ty masz problem, że śmiałem kogoś skrytykować, a może ty
  • Odpowiedz
póki co się zgadza ze mną 16 osób więc mój pogląd nie jest chyba jednak taki odosobniony.


@Cztero0404: a na PiS głosuje naście milionów polaków i czego to dowodzi? No niczego, bo to argumentum ad populum czyli błąd logiczno-językowy. Skończyłeś już podstawówkę czy jeszcze walczysz?

I co niby próbujesz osiągnąć powyższą wypowiedzią


@Cztero0404: próbuje nauczyć niewyedukowanego wieśniaka, że wchodzenie na wygląd i ubiór innych osób jest faux pas

Idź dalej
  • Odpowiedz
@malinq:

próbuje nauczyć niewyedukowanego wieśniaka

Jak już wspominasz coś o edukacji to zdanie kończymy znakiem interpunkcyjnym który się kropka nazywa, nie wiem czy kiedyś słyszałeś. A nie literami ''xD''
  • Odpowiedz
Jak już wspominasz coś o edukacji to zdanie kończymy znakiem interpunkcyjnym który się kropka nazywa, nie wiem czy kiedyś słyszałeś. A nie literami ''xD''


@Cztero0404: jak piszę pojedyncze zdania to mam #!$%@?. Interpunkcja jest po to, żeby utrzymać łatwiej wzrok na czytanym tekście, a nie po to, żeby jakiś wieśniak mi ją wytykał w miejscu gdzie jest zbędna xD

Oczywiście Ty, gdyby nie słownik w twoim gównotelefonie, dalej byś pisał "ogulnie",
  • Odpowiedz
@dzikop:

a ogólnie on jakos źle nie wygląda. Chyba dość fajny ubiór, co jest w nim niedobrego

Moim zdaniem na przykład Boxdel ubrał się tutaj trochę jak detektyw Rutkowski. Uważam, że na przykład te buty totalnie do tego outfitu nie pasują przez to, że masz tam biały kolor chociażby i ta kurtka też mogłaby wylecieć.
  • Odpowiedz
@malinq:

Oczywiście Ty, gdyby nie słownik w twoim gównotelefonie, dalej byś pisał "ogulnie", ale do tego się nie przyznasz xD

Jakbyś był trochę bardziej inteligentny to zauważyłbyś, że tam jest napisane u góry przy każdym moim wpisie via wykop czyli posługuję się komputerem, ale to szczegół taki.

jak piszę pojedyncze zdania to mam #!$%@?. Interpunkcja jest po to, żeby utrzymać łatwiej wzrok na czytanym tekście, a nie po to, żeby jakiś
  • Odpowiedz
Jakbyś był trochę bardziej inteligentny to zauważyłbyś, że tam jest napisane u góry przy każdym moim wpisie via wykop czyli posługuję się komputerem, ale to szczegół taki.


@Cztero0404: na telefonie z przeglądarki masz to samo. Jakbyś był jakkolwiek inteligentny to wiedziałbyś, że inteligencja nie ma żadnego związku z wiedzą o tym z jakiego źródła piszesz na wykopie, natomiast słowniki które ukrywają twoją intelektualną Kambodżę są również w przeglądarce. xD

''jakiś wieśniak''
  • Odpowiedz
@malinq: Podsumowując jakakolwiek dalsza dyskusja z tobą nie ma absolutnie żadnego sensu ponieważ jedyne co jesteś w stanie zrobić to liczne fikołki intelektualne oraz nazwać mnie wieśniakiem lub osób z małego miasta jakby to jakaś obelga była zwłaszcza w takim kraju jak polska składającym się w większości z wsi oraz mniejszych miejscowości, ale ok rozumiem trzeba się dowartościować jakoś.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nazywasz przegrywami osoby które cisną po sposobie ubioru współczesnych dziewczyn jednocześnie cisnąć po sposobie ubioru innych typów. Oczywiście, że dyskusja nie ma sensu, bo musiałbyś otworzyć głowę i dopuścić do myśli, że mogłeś zrobić źle.

Ale wieśniactwo tak ma, że zakuwa łeb w swoich poglądach i nie zmieni zdania.

w takim kraju jak polska składającym się w większości z wsi oraz mniejszych miejscowości


@Cztero0404: nie bez przyczyny mniejsze miejscowości
  • Odpowiedz