Wpis z mikrobloga

Wymieńmy dla balansu NIEZAPRZECZALNE sukcesy rządów PiS. Ja zaczynam:

FINANSE:
- 0% podatek dla młodych do 26-go roku życia,
- darmowe autostrady,
- wakacje kredytowe,

PROGRAMY SPOŁECZNE:
- wprowadzenie 500+ na każde dziecko,
- Rodzicielski Kapitał Opiekuńczy czyli 1000 PLN na drugie i kolejne dziecko co miesiąc pomiędzy 12 a 36 rokiem życia,
- stworzenie systemu PPK,

POLITYKA MIEDZYNARODOWA:
- zniesienie wiz do USA,
- 1/8 finałów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

Lifestyle:
- stworzenie środkowoeuropejskiego odpowiednika multiplatformowego molocha BBC
- trigger Juleczek, które muszą teraz uważać z kim uprawiać seks, bo nie mogą wyskrobać konsekwencji
- wolne niedziele dla pracowników branży FMC

WPISUJEMY SUKCESYYY:

#bekazlewactwa i #bekazpodludzi a miała być podobno #bekazpisu #wygryw
  • 33
  • 2
czy ten post jest tak na poważnie? przecież praktycznie zaden z programów pisu nie odniósł sukcesu xD

wizy usa? nie pracownicze
ppk? dramat
500+ i inne "prorodzinne" ? jest tragiczny spadek urodzen

przekop mierzei? ostrołęka? jest cała księga porażek pisu a Ty je próbujesz przedstawić jako udane

no i grande finale - tekst o Julkach, jeśli to bajt to 3/10
Tak, ludzie którym wydaje się że Polska jest teraz w ruinie nie wiedza że kiedyś żeby do USA jechać tzreba było mieć wizę xD


@rachuneksumienia: xD ja np. wiem, bo mam taka wize ktora wyrabialem jeszcze zanim weszlismy do visa waver. I szczerze mowiac sprawia mi to wiecej problemow bo czesto na granicy pytaja czemu mam vise a nie ESTE.

No ale do rzeczy - to zadna zasluga pisu, to dzialo
@yhbgrobdoivbvwamsv: Dokładnie tak było. Tylko zawsze warto spojrzeć na to szerzej. Dawniej uciekało się do USA jak do krainy mlekiem i miodem płynącej - dzisiaj nikt kto z ch8jem się na łby nie pozamieniał nie chciałby tam jechać bo jest to downgrade pod każdym względem.

Można na wyskoczyć poziwedzać nowy jork, oston, jakies majami, floryde czy Cali ale nikt tam nie chce jechac tyrac w zamian za brak urlopu i brak
dzisiaj nikt kto z ch8jem się na łby nie pozamieniał nie chciałby tam jechać bo jest to downgrade pod każdym względem.


@rachuneksumienia: tu bym sie klocil, bo dalej mamy calkiem stabilna emigracje do USA z Polski i w sumie z calego swiata.

Więc imo raczej na + dla ekipy rządzącej ze sprawiła że w tym kraju żyje się lepiej niż w porónwaniu gdzie jeszcze dekade temu się biliśmy by nas przyjeli
@rachuneksumienia:

FINANSE:

- 0% podatek dla młodych do 26-go roku życia,

Ok, ujdzie

- darmowe autostrady,

I tak były jak za darmo, łupią nas kulczykowe i inne postkomusze wały, które dopuściły śmiecie z SLD w spółce z platfusami

- wakacje kredytowe,

Rozdawnictwo dla głupiej, tępej biedoty załadowanej po jaja

PROGRAMY SPOŁECZNE:

- wprowadzenie 500+ na każde dziecko,

500 za spust w cipsko pustaka, dalej dalej pchaj kaźmirz będzie bombelek

- Rodzicielski