Wpis z mikrobloga

Hejak! Mam 2 letniego, bardzo mało używanego kross'a Evado 5.0 i zastanawiam się czy opłaca się go przerabiać na elektryka.
-Może mi ktoś polecić jakiś fajny i opłacalny zestaw do swapa?
-W których sklepach online warto szukać zestawu?
-Warto waszym zdaniem ładować elektryka do tego roweru?

Szkoda mi go sprzedawać i kupować nowego elektryka. #ebike #rowerelektryczny
  • 7
  • Odpowiedz
@PhobosX: Ja mam gotowy rower elektryczny który ktoś zrobił sobie sam używając takiego zestawu także wiem jak to działa jako użytkownik natomiast czy to dużo zabawy do konwersji samemu to już nie wiem, na Internecie oglądałem filmiki, i według tego nie jest to specjalnie trudne bo masz dużo Poradników wideo jak to zrobić, natomiast jak już się zrobi to bardzo fajnie się na takim czymś jeździ polecam
  • Odpowiedz
@PhobosX:
1. Jak masz mało górek - hub na tył. W górzystym pagórkowanym terenie lepiej mid.
2. W przypadków hubów - któryś z dwóch zestawów łącznie z bateria ze sklepu Nexun.pl (obecnie widze ze są dwa) tych do 1500 W. W przypadku mux30h - proponuje nawój 8x8 lub zbliżony. Czyli te wolniejsze o większej liczbie nM. Zestaw ten sam złożysz w domu w jakieś 2-3h.
3. Tak, sam mam rockridera za
  • Odpowiedz
@PhobosX: by nie było, ja na 8x8 na tyle robię 1300m przewyższeń po asfaltach więc niski nawój huba na pagórki też zadziała. Ale w lesie gdzie są wąwozy i wzniesienia już no średnio.
  • Odpowiedz