Wpis z mikrobloga

Od 31 wakacje na Helu (beż możliwości anulacji)
- 7k zł (10 dni) - rezerwowane w styczniu
- mega pogoda (xD)
- może chociaż nie będzie lać to pojeżdżę sobie rowerem (xD)
- oby było ogrzewanie (xD)

Sam profit () love polskie morze

( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje
  • 109
  • Odpowiedz
a w tym roku Turcja gdzie 300 dni w roku świeci słońce na 7 dni 4 dni burzowe, a teraz Bałtyk na tydzień xD


@soundboy: Przeznaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym, ze w Turcji mimo burzy jest chociaż ciepło i mają zajebiste jedzenie. I w normalnych cenach można mieć mimo pogody fajne wycieczki, usługi i różne atrakcje.
  • Odpowiedz
widze ze wy w dupie byliscie i gówno wiecie


@loczyn: ten argument na mnie nie działa, bo nie sądzę, żebyś zjeździł więcej świata niż ja, budżetowy backpackersie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ten argument na mnie nie działa, bo nie sądzę, żebyś zjeździł więcej świata niż ja, budżetowy backpackersie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inrzynier: i co stanów za 10k solo nie do zrobienia przed covidem? widze dobry specjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paveleks @sim0s @GrammarNazi @Ulic_Qel_Droma @Kiedys_Mialem_Fejm
No ja właśnie wróciłem z tripa z różowa po Austrii i Słowenii, 8 dni, codziennie w innym miejscu, nie żałowaliśmy sobie atrakcji i jedzenia i pamiątek. Koszt w sumie 8500. Sam organizowałem noclegi i podróż i myślę że serio wyszło optymalnie. Nie kumam jak nad polskim morzem tak drogo może być.
PS. Nie dodam że 500 euro w kasynie na pokerze wygrałem w Wiedniu ( ͡º
  • Odpowiedz
@Paveleks: a ja trochę rozumiem. Zwiedziłem pół świata, od Stanów przez Dubaj, morze Środziemne z każdej strony - ale nigdzie tak nie wypocząłem jak w maju w małej wiosce rybackiej z domkiem na odludziu. Totalny reset.
  • Odpowiedz
10k za 3 tygodnie w USA z przelotem i jedzeniem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Krisskow:
przed Covidem bilet poniżej 1k Miami/NY
i możesz couchsurfing/aribnb
jedzenie ceny jak w Warszawie czy Wrocku
  • Odpowiedz
i co stanów za 10k solo nie do zrobienia przed covidem? widze dobry specjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@loczyn: a no tak, w końcu na grupkach backpackerskich się prześcigacie, kto w gorszej norze spał, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpowiadając na pytanie: żeby zjeść coś normalnego, zobaczyć atrakcje i pozwiedzać w normalnych warunkach - nie do zrobienia, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Paveleks: tutaj masz how-to
Przyjedź na hel na wakacje. Będzie fajnie.

To już trzeci raz jak odwiedzam to polskie piekiełko i "alternatywę" dla zagranicy. Jest super.

Pogoda.
Zimno wuj. W dzień w lipcu <20*c. "ale na słońcu jest ciepło". No tak chyba że jeszcze pada 5 razy dziennie a prognoza zmienia się w ciągu godziny to se planuj. Pada, zimno, wieje prawie cały czas. Trochę to rozumiem. Jak w grudniu fajnie
  • Odpowiedz
a no tak, w końcu na grupkach backpackerskich się prześcigacie, kto w gorszej norze spał, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpowiadając na pytanie: żeby zjeść coś normalnego, zobaczyć atrakcje i pozwiedzać w normalnych warunkach - nie do zrobienia, pozdrawiam.


@inrzynier: Nie wszyscy lubią all inclusive w Tunezji, wolą coś zobaczyć i też wejść w immersje z danym miejscem.

Ja pisałem wyżej - 24k na 3 osobową rodzinę,
  • Odpowiedz
kto w gorszej norze spał


@inrzynier: mogę Cię zapewnić, że i na Couchsurfingu można znaleźć 100x lepsze lokale niż w hotelach na Booking.com
czy w Airbnb naprawdę niezłe okazje w dobrym miejscu i świetnych warunkach.
  • Odpowiedz
@Paveleks: xD Grecja dla 2 osób lot i nocleg 800e drugie tyle na jedzenie itp, cena ta sama i to dla 2 osób (nie wiem czy Ty 1 czy 2 jeśli 1 to Grecja 2x tańsza xD) pogoda idealna, ludzie nie smutni i wyborne żarcie, udanego urlopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wejść w immersje z danym miejscem


@loczyn: to jest często określenie na spanie na dworcu autobusowym w tibilisi XDDDDD pluje na takich backpackersów bo człowiek jak jedzie w ludzkich warunkach zwiedzać, to zawsze ktoś (np. ty) się musi #!$%@?ć z tekstami o all inclusive, BO DA SIĘ TANIEJ MORDO. da się, można np. nie myć się przez tydzień - od smrodu jeszcze nikt nie umarł.
  • Odpowiedz