Wpis z mikrobloga

Mirki, za dwa miechy kupuję nowy komputer, ale obecnie muszę zadowolić się starym returningiem- rebalance, zamiast new balance. Rebalance przeszedłem trzy razy, za każdym razem jako strażnik świątynny, bo darmowy bonus many z fajek dzień w dzień i runy co rodział górowały nad resztą gildii wojowników, najemnika czy paladyna. Dlatego chcę w rebalance zagrać magiem, na poziomie łatwym. Ze względu na to, że gothic ma taką specyfikację, że zanim się staniemy magiem musimy pomachać mieczem i mieć trochę siły i z 30% walki bronią. W starym returningu chcę zagrać gildią nekromanty. Na co powinienem zwrócić uwagę przy rozwoju tej postaci, jakich bonusach ect? #gothic #returning
  • 1
eee tam szkoda PN na tą siłę i walkę bronią, na początku i tak się nic nie bije. U Ignaza ogarnąć jakieś zwoje przemian w zębacza czy coś i tak większość khorinis wytniesz. ino z 10 pn w wytrzymałe dać bo nie da się jej zregenerować na przemianie.

minus to kara -50% do expa na przemianie ale w sumie zabijasz tylko to co na drodze stoi i przeszkadza w pchnięciu fabuły.

największy