Wpis z mikrobloga

A oto przykład bzdur wypisywanych przez jednego z największych blackpillowców na wykopie @Pozytywny_gosc

Redpill i toksyczna męskość to czynnik który spowodował największą liczbę samobójstw wśród mężczyzn - bo nawet kobiety tak nie #!$%@?ą o tym byciu silnym i nawet kobiety często wybaczają gdy facet ma chwile słabości. Ale to zawsze faceci o facetach wypowiadają się w pogardliwy sposób, że ktoś, raz na 10 lat ma gorszy moment w życiu - to zgnoić chwasta, słabego faceta, okazał słabość:


Nie wiem gdzie nasz ancymonek ma statystyki dowodzące że to redpill zabija - bo statystyki samobójstw pokazują że najczęsciej wynikają one z nieporozumień rodzinnych. Macie może jakieś przykłady że ktoś się zabił z powodu "redpilla"? xD

Redpill to męskie wsparcie, przyjaźń, męska solidarność wspólne pokonywanie problemu - jak ktoś kogoś wyśmiewa to szybko zostaje wykluczony ze stada. Blackpillaki tego nie zrozumieją bo u nich jest fałszywe poklepywanie po plecach - przecież oni sami rywalizują na tagu o miano największego przegrywa a poza tym wiecie w grupie raźniej - dlatego każdego kto ma konto na wykopie wyzywają od incela i przegrywa, bo takie toksyczne jednostki zawsze chcą wszystkich ściągać na swoje dno, żeby nie czuć się samemu ze swoim umysłowym #!$%@?.

#redpill #blackpill #przegryw #mgtow #wychodzimyzprzegrywu
  • 9
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: redpill to cope wmawiający chłopom że związki damsko-męskie to tylko transkacja nic więcej. Kłamstwo przykryte pół prawdą. Propaganda na poziomie pis albo komsomolskiej prawdy.

Transakcja to jest wtedy gdy oprócz zasobów nie masz nic do zaoferowania. Czyli jesteś beciakiem, nie daj boże jeszcze wierzącym w redpillackie bzdury. Partnerka jest z tobą dla twoich zasobów, brzydzi się tobą.

Związek z miłością i pożądaniem jest wtedy gdy posiadasz wystarczający wysoki potencjał genetyczny,
  • Odpowiedz
  • 0
redpill to cope wmawiający chłopom że związki damsko-męskie to tylko transkacja nic więcej. Kłamstwo przykryte pół prawdą. Propaganda na poziomie pis albo komsomolskiej prawdy.


@twojastara_glosuje_na_korwina: Możesz się oszukiwać ale związek ma niestety swoją stronę transakcyjną. Wszyscy kalkulują a kobiety są w tym jeszcze lepsze od mężczyzn bo musisz zrozumieć że kobieta prawdziwą miłością może obdarzyć tylko swoje dzieci. Miłość kobiety do mężczyzny ma zupełnie inny wymiar i nie jest taka bezwarunkowa
  • Odpowiedz
  • 0
@Umcia_Umcia jak dla mnie to raczej Ty stosujesz tzw. „Racjonalizacje przegrywu” czyli nie mam 190 cm wzrostu, kwadratowej szczęki oraz szerokich barków więc tzn że nje mam szans mieć partnerkę i nie mam wpływu na nic wiec będę wegetować w piwnicy i będę przy okazji nienawidzieć normictwo.
A tymczasem wystarczy wyjsc na ulice, rozejrzeć się po znajomych i zobaczyć że masę ludzi jest w związkach i nie wyglada na Chadow ale ty
  • Odpowiedz
  • 0
@twojastara_glosuje_na_korwina może jakbyście uważali na angielskim to byście wiedzieli ze sformułowanie „hold the frame” jest trochę ciężkie do przetłumaczenia na polski aby nie wywoływało nieporozumień.

Ale kto ma wiedzieć to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak komuś się kojarzy z trzymaniem ramy od roweru to jego problem
  • Odpowiedz