Wpis z mikrobloga

Widzę, że moderacja pielęgnuje powstawanie sekty wykopowej. Carrioner jest obrażany, ale jego obrażać można. Ja, i Carrioner kierowaliśmy logiczne argumenty, ale były one kasowane. Nie sądziłem, że jakiś zamaskowany śmieć co swojej mordy się boi pokazać jego sekciarska propaganda wysoko postawionym osobom tutaj mózgi wyprala, albo moderacja jest zwyczajnie uprzedzona do Carrionera bez powodu
Mój wczorajszy post był skasowany, przemyślałem trochę rzeczy i tag będzie wyglądał #inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio bo to będzie czytelniejsze. Jeżeli jesteś widzem Carrionera, podsyłaj mi bezzasadny hejt, pomawianie, i zniesławianie wobec Carrio albo na tym tagu, albo na priv, a ja nagłośnie sprawę. Nie dajmy się lewackiej cenzurze i zawziętym sektą

#carrioner #redpill #sekta #cenzura #wykop #youtube
  • 11
Każdemu się zdarza pomyłka, ale widocznie musisz się przywalić do najmniejszego błędu zamiast zastanowić się nad sensem tego co napisałem
@email-emailowy: a kto rozpowszechnia kłamstwa, i pomówienia na temat Carrionera? Sekta wykopowa, i Żetoniarza. Wolność słowa się kończy tam gdzie zaczynają pomówienia, i sam Carrioner o tym mówił na lajvie