Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce. Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie? Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #zdrada
  • 67
  • Odpowiedz
@notBart: No to mam dla Ciebie Pop Quizz. Jesteście z różową w pubie/barze/klubie/ stoicie na zewnątrz
Nagle jakiś gość wylewa drinka na twoją kobietę. Co robisz? ;)
Pytanie #2 na parkiecie pijany gość nadepnął twojej różowej na stopę. Bardzo ją boli. Gość albo tego nie zauważył, lub nie chce widzieć. Co robisz? ;)
Takich sytuacji jest setki. Zwykły creep zaczepiający ludzi na bulwarze/parku/ skwerku.
Uczepiłeś się jednej sytuacji, nie wiedząc,
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: niby facet nie chce a jak się stanie tak to facet i tak sam z siebie zareaguje bo tak mu nakazuje instynkt ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do seksu kuzynka nie miała z tego przyjemności, ale jej ówczesny facet czuł więc na zawołanie się wypinała tylem. Jak ją zapytałam co ona z tego ma i czy uprawiają czasem w takiej pozycji by jej było
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: a czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić? Z reguły nie będzie miał na to ochoty, ale w zdrowym związku będzie rozumiał jej potrzebę i będzie umiał dla niej to zrobić bez wymówek czy narzekania
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Oczywiście, że nie. Rzecz w tym, że mężczyzna ma duży wpływ na kobiece libido. Jak kobiecie jest dobrze w łóżku, mężczyzna potrafi ją zaspokoić + SZANUJE JĄ również POZA ŁÓŻKIEM, to taka kobieta będzie chciała uprawiać seks. W momencie, jeśli facet jest egoistą myślącym tylko o swojej przyjemności i ciągle ma do kobiety o coś pretensje, nie docenia jej, zauważa ją tylko jak go zaswędzi w gaciach no to
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: teraz przedstawiłeś przypadkowe sytuacje xD Jeżeli kobieta wymagałaby mojej agresji w takich sytuacjach, to cóż nie byłaby moją kobietą. Oblanie drinem skończyłoby się pewnie zamówieniem i opłaceniem taksówki + na śmiechu. Nadepnięcie na nogę - najczęściej to ja jestem tym pijanym typem xD
  • Odpowiedz
a czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić?


@paulx:

Tak bo to obowiązek, przecież obiad musi zjeść, jak nie pójdzie do sklepu to nie dostanie obiadu
  • Odpowiedz
@paulx:

czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić?

Podwójny standard. Obowiązek jest wtedy, kiedy różowej jest to na rękę. Inaczej się nie liczy, bo "seks to nie to samo" xd
  • Odpowiedz
SZANUJE JĄ również POZA ŁÓŻKIEM to taka kobieta będzie chciała uprawiać seks.

Faceci nie rozumieją jednego: że kobieta musi być dobrze traktowana przez faceta na co dzień żeby chciała z nim współżyć


@WyzwolonaPodrozniczka: gówno prawda, patrz -> badboje i psychopaci.

Mężczyźni są pod tym względem inni, oni mogą się bzykać nawet jak chwile wcześniej się z kobietą pożarli bo oni oddzielają emocje
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zdrada nigdy nie jest usprawiedliwiona, to nieakceptowalne zachowanie. Natomiast ja bym zerwał od razu (no po jakiejś rozmowie o co chodzi), ale jak mamy niedopasowane libido to na #!$%@? mi baba co nie spełnia moich potrzeb seksualnych
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wiadomo, że różowe mają większe parcie od niebieskich na "relacje społeczne" czyli marnowanie czasu i pieniędzy z rodziną i znjomymi i częściej im się chce wychdzić z domu do głupich ludzi. Czy w tym przypadku niebieski ma obowiązek marnować sobie weekend z jej starymi albo debilnymi znajomymi, niezależnie od tego, czy sam ma ochotę czy nie?
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: no bo ciężko jest uznać seks za obowiązek, jeśli seks może sprawiać przyjemność obu osobom to dlaczego ma być robiony przez siłę i z łaski przez jedną z osób i jej tej przyjemności nie sprawiać? Facet nigdy nie uprawiałby seksu z różową jeśli nie byłby w nastroju lub byłby zmęczony. Ba, nawet by mu nie stanął.

Jeśli nie umie sobie zwalić gdy kobieta nie chce, to niech ją zachęci
  • Odpowiedz
czyli marnowanie czasu i pieniędzy z rodziną i znjomymi i częściej im się chce wychdzić z domu do głupich ludzi.


@BajaScorpions: tak właśnie robią ludzie normalni a nie zaburzeni xD

Czy w tym przypadku niebieski ma obowiązek marnować sobie weekend z jej starymi albo debilnymi znajomymi, niezależnie od tego, czy sam ma ochotę czy
  • Odpowiedz