Wpis z mikrobloga

Jadę w piątek z dziewczyną do Gdańska. Mam kupione bilety w dwie strony.
W stronę Gdańska mam informację: "Nie ma gwarancji miejsc siedzących".

Z kolei z Gdańska -> Warszawa mam wyznaczone miejsca... Powiedzcie mi jak to jest, czy te pociągi się jakoś różnią i każdy ma info, że nie ma miejsc siedzących w stronę Gdańska? W sensie chodzi mi o to, czy jest możliwość ze ktoś na bilecie ma jakieś miejsca i ja mu np: je podsiąde xD

Może głupie pytanie, ale rzadko jeżdżę pociągami, więc wolałbym wiedzieć xD

#bilety #pkp #pociag #pociagiboners
Pobierz Yakooo - Jadę w piątek z dziewczyną do Gdańska. Mam kupione bilety w dwie strony.
W s...
źródło: pkp
  • 4
@Yakooo po prostu nie ma już miejsca siedzącego na całą trasę. Możliwe że będą miejsca siedzące na poszczególne części trasy, ale nie ma takiej gwarancji. W takiej sytuacji możesz siadać na jakimkolwiek niezajętym miejscu, ale jeżeli przyjdzie ktoś kto wykupił to miejsce to musisz z niego #!$%@?ć. W takiej sytuacji możesz chodzić po pociągu i szukać innego albo poddać się i stać albo usiąść na podłodze. Polecam małe poddupniki z decathlonu jkbco
@Yakooo: Info o braku miejsc siedzących mają tylko ci, którzy spóźnili się z kupnem - jest określona liczba miejsc siedzących i jak ktoś kupił bilet wcześniej, to ma miejscówkę. Oczywiście nawet bez miejscówki możecie sobie usiąść, jak gdzieś będzie wolne, póki nie przyjdzie ktoś z biletem na to miejsce.
@Yakooo niczym się nie różnią. info o braku miejsca oznacza że już wszystkie miejsca zostały wykupione. w praktyce jest to przejazd w korytarzu lub przedsionku. możesz zająć wolne miejsce ale do czasu gdy posiadacz rezerwacji stawi się na to miejsce co zwykłe następuje dosyć szybko. info o braku miejsca było przed płatnością za bilet