Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2 #gothic2nk #returning
Czy w najnowszym returninga na poziomie nightmare da się włączyć że można zapisywać gdzie się chce? Bo mnie to #!$%@? że muszę wracać do miasta żeby to robić. Niestety nie ma nic w ustawieniach (jest ale mam że chce zapisywać ale dalej się nie da) czy jakiś plik trzeba zmodyfikować czy coś?
  • 12
@nightrain: Ale teraz pierdoły pociskasz, typowe nie wiem ale się wypowiem. Zrobili to na poziomie Nightmare, czyli na poziomie dla hardcorowych gouthicowców, że to niby na zasadzie ognisk w Dark Solusach. Jak nie chcesz mieć zapisu na savepointach, to sobie odpalasz poziom Gothic, i masz save w każdym miejscu. Ten mod obecnei ma naprawdę sporą tolerancję, to nie jest wymuszone granie na 1.3.2 Rebalance Rzeźnik, albo 2.0 które były męką, tutaj
@bary94pl: ok dzięki tak zrobię że normalny tryb Gothic ale wszystko wybustowane i zredukowane co się da. Chce żeby było mega trudno potwory mogą i mieć 10x więcej HP ale #!$%@? save tylko w mieście ???? szanujmy się.
@Mariusz1993: na pewno masz najnowszą wersje new balance returninga? z tego co kojarzę najnowszy update jest z 24.07.
Na 100% da się ustawić save w dowolnym miejscu przed rozpoczynaniem nowej gry, bo jeśli chcesz zmienić w trakcie już zaczętej gry to nie wiem czy się da
@Mariusz1993: chcesz mieć w #!$%@?ę trudno to dograj tego submoda 'magic rebalance' i tam w pliczku czempiony na 100% ale bez random loota xD I wzmocnienie przeciwników ile chcesz, można ustawić rosnącą siłę z każdnym dniem w grze czy każdym rozdziałem (albo to i to).

I do tego granie wojownikiem :D Ale to już będzie giga frustracja, bo pełno tych mobków ma jakiś affix typu eksplozji, armagedonu czy tam #!$%@? wie
@Mariusz1993: Normalnie na pełnej ustawiasz sobie zapisywanie w każdym miejscu w trakcie wyboru najtmera. Ja teraz tylko na natjmerach, ale wywalona kiełbasa, zawsze z zapisywaniem w dowolnym miejscu.