Wpis z mikrobloga

Czy orientuje się ktoś jak to jest z kontrolą dokumentów tożsamości na koncertach z biletami imiennymi?
Kupiłam bilety na Rammstein na 30 lipca w Chorzowie i niestety mąż nie może pojechać... chciałabym zabrać szwagra na jego miejsce, ale boję się, że go nie wpuszczą i bilet przepadnie... Eventim oczywiście nic sobie z tego nie robi, fakt - świadomie zaakceptowałam regulamin, który mówi, że biletów nie można zwrócić i nie można zmienić na nich danych... ale chyba każdy kupuje bilety z nadzieją, że wszystko się uda, czasem się nie przewidzi prawie na rok z góry, że ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w imprezie... Słyszałam, że czasem na koncertach są budki do zmiany danych, zapytałam o to Eventim, powiedzieli, że nie umieją określić czy będzie taka opcja tym razem czy nie...generalnie trochę mi się nie uśmiecha zabrać szwagra aż do Chorzowa tylko po to żeby finalniw miał nie wejść... może ktoś wie jak to jest z tymi kontrolami? naprawdę tego pilnują czy nie sprawdzają dowodów? A jeśli byłaby budka do zmiany danych to wystarczy, że mam te bilety i pieniądze żeby zapłacić za tę "przyjemność"?:D Czy potrzebne jest coś jeszcze?
Szperałam po różnych forach, ale jedni twierdzą, że dowodów nie sprawdza się nigdy, inni, że zawsze sprawdzają...wiem, że nikt mi przyszłości z fusów nie wywróży, ale może chociaż wyciągnę średnią z tego co powiecie...
Ja jeździłam na koncerty w takich pięknych czasach, kiedy o biletach imiennych nikt nie słyszał ???? Wiem, że to niby sposób na walkę z konikami, ale jednak mam poczucie, że to niesprawiedliwe...
Podzielcie się doświadczeniami ☺️
  • 3
@yhbgrobdoivbvwamsv Czyli faktycznie wróżenie z fusów:) trzeba liczyć na łut szczęścia...i nigdy już nie kupować imiennych biletów na koncert... więcej nie popełnię tego błędu, a Eventim może kiedyś zmieni politykę... wkurza mnie, że przy takich cenach biletów może mi przepaść bilet lub co gorsza oba...jak już zawlokę szwagra, a go nie wpuszczą to chyba i mnie się odechce tej imprezy???? trudno, mam nauczkę na przyszłość
i nigdy już nie kupować imiennych biletów na koncert... więcej nie popełnię tego błędu, a Eventim może kiedyś zmieni politykę.


@czarna1705: no to glowny powod dla ktorego nie chodze na koncerty i tego typu rzeczy. Nie mam ochoty udowadniac ze jestem wielbladem i placic za to jak za zboze.