Wpis z mikrobloga

@MrMas nice! ja mam chyba koło 600 jak kiedyś liczyłem i się zatrzymałem (w tamtym roku no tylko jedno zamówienie zrobiłem)
brakuje mi czasu na czytanie i szkoda mi hajsu :/

ale teraz urlop za tydzień i planuję jakaś serię wciągnąć

@Klucznik_Gerwazy autko tez mam fajne używane ( ͡º ͜ʖ͡º) juz 7 lat zbierania będzie mysle, pierwsze kupilam atak tytanów bo anime się zatrzymało a chcialam wiedzieć co dalej bedzie, figurki to różnie ale z polskich sklepów tylko, dystrykt zero polecam
@MrMas: tak, o to. Dla mnie to #!$%@? strasznie. Tekstu przetłumaczonego z arabskiego na angielski albo polski nie czyta się od prawej do lewej, to dlaczego manga przetłumaczona na angielski albo polski dalej jest w #!$%@? formie niepoprawnej dla tych języków?
@MrMas: Nie rozumiem choć szanuję, sam mam kolekcję 1200 e-booków na czytniku bo tańsze i dużo darmowych, część piratów. Gdybym miał zrobić dużą półkę z książkami, figurkami np z 40k czy tolkiena to musiałbym wyrzucić pewnie ładne 20 tysięcy na takie hobby.
Choć w sumie jak o tym myślę przez lata wydałem tysiące złotych na abonament do world of warcraft to pewnie stać by mnie było do tej pory na realizację
@MrMas nie szkoda ci kasy i miejsca na fizyczne mangi? Chyba 1600 tomów chyba że masz pierdyliard regałów by 1600 różnych trzymać ( ͡ ͜ʖ ͡)