Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Tak... przy czym namiętnie wyznają patriarchat a feminizmem gardzą. Jakby byli mentalnie feministami jak Szwedzi to kobiety by płaciły za siebie i nie miały z tego tytułu problemu ale jeśli taki p0lus chce dawnych zasad no to sam też się z nich musi wywiązywać. Ale te imitacje mężczyzn myślą, że baba będzie zapychała w kuchni, przy dzieciach i jeszcze się dokładała do budżetu bo on nie potrafi zarobić xD
  • 1
@malebro: Tak, też jestem tego zdania, problem w tym, że p0lscy mężczyźni uważają, że jak zapłacą 10 zł za kawe w kawiarni to kobieta już ma przed nimi nogi rozkładać xD a jak do niczego nie dojdzie to już lecą wrzuty, że jest najgorsza i do tego materialistka, bo smiala wypić kawę i nie dać nic od siebie, mimo że to Janek sam ją zaprosił xD
@Mamaboss kawa Ok, ale nikt nie ma zamiaru inwestować w babę jak zamówi sobie do tego blachę ciasta za 100zl na 1 randce
Oczywiście Ukrainiec by zapłacił, tylko P0lack to zlotowkarz
@Mamaboss: Tak, dokładnie. Zagraniczny facet zaprosi kobietę na randkę, kupi jej kawę czy drinka i spędza miło czas. A co wyniknie z tego to wyniknie, nie wywiera żadnej presji tylko czeka na rozwój wydarzeń a ewentualną odmowę przyjmuje z godnością. Janek oczywiście przelicza każdą wydaną złotówkę i rości sobie w zamian prawo do ciała kobiety. Myśli, że jak kupił kawę to powinna pozwolić na pocałunek. Jak kupi obiad to powinna mu
@malebro: szczerze to poznałam trochę Ukraińców w Polsce którzy są lekarzami programistami i dla nich to nie problem jechać 200 km z bukietem kwiatów, stare porządne wychowanie którego polus nie ma
Myślisz że dlaczego ukrianki was mają w dupach ? Bo ukriancy je 10 razy lepiej traktuja
@malebro: oczywiście że Polak to zlotowa, mam koleżankę ukrianke z trochę wyższych sfer nie z tych najbidniejszych to mówi że tam faceci na prezenty dają karnety do spa, sesje zdjęciowe lepsza bizuterie a jak bukiety kwiatów to takie potężne że się utrzymać nie da a nie 3 badyle jak Polak xD
Druga koleżanka ukrianka już biedna która pracuje na produkcji chłop też nawet ona wstauwla zdjęcie że dostała bukiet kwiatów i
@Linnior88: Ja wiem... są takimi dżentelmenami starej daty. U nas już czegoś takiego nie ma ale kucharkę, sprzątaczkę i opiekunkę do dzieci to by się chciało mieć xD Najlepiej wysłać babę do garów i do zmieniania obsr@nych pieluch ale nic nie dawać w zamian... Nawet porządnej wypłaty taki nie przyniesie xD Nie wspominając już o zwykłym docenieniu i choćby głupim "dziękuje". p0lusa nie stać nawet na miłe słowo bo on myśli,
@Linnior88 widocznie warto w nią inwestować bo reprezentuje tradycyjne rodzinne wartości, nie to co polki po 30 roku życia wyglądają jakby miały 50 lat, dbanie o siebie jest im obce, a jak cos złe to skaczą na bok bo im się należy, a potem i tak z podkulonym ogonem liczą ze polack wybaczy