Wpis z mikrobloga

@Pleb12:

Nie. Zakładamy że mówi prawdę, bo wtedy mam pożywkę dla sowich antynatalistycznych poglądów.

Co tutaj ma antynatalizm do rzeczy, pytam ponownie?

Już nawet zdążyłeś sobie dopowiedzieć o milionach.

A ile mieszkanie kosztuje? Dziesiątki tysięcy, czy raczej setki bliżej miliona? Zakładam, że autor wpisu nie jest idiotą i nie ma pretensji o to że mu rodzice nie chcą mieszkania kupić dlatego, że ich stać żeby sobie kupić gumę do żucia, tylko
Boomerzy tak szufladkują co najwyżej, jak dla mnie to jest bardzo mądre pokolenie które chce i potrafi walczyć o swoje zamiast dawać się dymać, i uważać że jest cacy, jak obecni ludzie uprawnieni do głosowania xD


@Zgrywajac_twardziela:
- potrafi walczyć o swoje
- tweet o tym, że rodzice nie dajo

pick one

nie ma mądrych pokoleń co opisuje statystyczny rozkład normalny.
są za to pokolenia, w których rzadziej lub częściej występują
@Grubogruby:

- potrafi walczyć o swoje

- tweet o tym, że rodzice nie dajo

W walczeniu o swoje chodziło mi tutaj o narzekanie boomerów, że młodzi nie chcą za półdarmo pracować, nie było to nawiązaniem wprost do wpisu.
Ten młody człowiek ma jaja że potrafi rodzicom wytknąć ich patologię, za co również szacuneczek, a nie "hurr durr rodzic święty dobrze że mnie bił paskiem".

nie ma mądrych pokoleń co opisuje statystyczny
@Zgrywajac_twardziela faktycznie im "wytknął," całe szczęście że Twitter jest bo inaczej nigdy by się nie dowiedzieli co synek myśli ( ͡ ͜ʖ ͡) (w sumie to #!$%@? wie czy to widzieli - więc no wytknął im). Raczej szuka atencji i "głaskania" po tym toszczeniwym zakutym łbie ze na Twitterze o tym napisał, zak7ast porozmawiać jak dorosły człowiek z rodzicami. Od razu widać że to gówniarz.
Co tutaj ma antynatalizm do rzeczy, pytam ponownie?


Jesteś antynatalistą, więc atakujesz złych rodziców którzy spłodzili dziecko, a teraz nie chcą zapewnic mu przyszłości. Większość zgodnie uznała oskarka za banana. Tylko antynatalista mógł przekręcic logikę i uznać, że to rodzice są tu zli. No i mamy. Twoje prywatne poglądy rzutują, nawet nieświadomie na takie sprawy. Sam pewnie uważasz się za poszkodowane dziecko, więc stajesz po stronie po której czujesz więź

A ile
Super sprawa to musi być dla psychiki dziecka gdy widzi, że rodzic srająć pieniędzmi kupuje przeróżne zbędne głupoty, a jemu na mieszkanie żałuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: XDDD niech sobie młody zarobi, studia mogę dziecku opłacić, ale oczekiwanie że rodzice będą rezygnować ze swoich przyjemności, żeby kupić dziecku mieszkanie (oczywiście koniecznie w centrum miasta wojewódzkiego) to już bezczelność.
@Pleb12:

Jesteś antynatalistą, więc atakujesz złych rodziców którzy spłodzili dziecko, a teraz nie chcą zapewnic mu przyszłości.

A to dobrzy rodzice są którzy wyłożyli lachę na jedno dziecko, innym i sobie zapewniając lepsze warunki?

Większość zgodnie uznała oskarka za banana.

Większość? Jak na razie to widzę coś zupełnie odwrotnego - mój komentarz ma więcej plusów od samego wpisu xD

Tylko antynatalista mógł przekręcic logikę i uznać, że to rodzice są tu