Wpis z mikrobloga

  • 2
@tekserew ci piłkarze to jak stado gimbusów. Musi być zabawa, gierki, alko i #!$%@? na reprezentacji, bo jak nie to im się nie chce.
Cringe niesamowity.
  • Odpowiedz
@Kruchy5: @Vidan @Wolsky

Rozumiem ten kompleks, że przyszedł PAN z zagranicy to trzeba mu chapać dzidę, to typowe u polactwa. Ok, pamiętam Sousę i podjarę wykopków wymyślających nagłe istnienie jakichś "automatyzmów" (nikt nie precyzował nawet o co mu chodzi xD).

Natomiast może mi ktoś z was odpowiedzieć na pytanie: CO musiałoby się stać, żebyście zaczęli krytykować Santosa?
  • Odpowiedz
@Bover no to podsumujmy mecze
Czechy 3:1 mecz przegrany w 5min ewidentnie przez piłkarzy
Albania 0:1 wygrana
Niemcy 1:0 wygrana
Mołdawia 3:2 przegrana z drużyną, która zanotowała awans o 7 pozycji w rankingu fifa po wygranej z nami.
  • Odpowiedz
@tekserew: Kur#a mać, mam już tyle lat na karku, żeby stwierdzić, że to jest taki absurd, że ja pierd#$%... Te emocjonalne pindy nie są godne noszenia koszulki reprezentacji. Będą sobie ci#y wybierać trenera, zamiast zacząć w końcu grać w piłkę. Jeśli ten tekst jest prawdą, a niestety myślę, że może nią jak najbardziej być, to znaczy, że tych gnoi trzeba po prostu wyjeb#ć z kadry i tyle. Ten za smutny,
  • Odpowiedz
Czechy 3:1 mecz przegrany w 5min ewidentnie przez piłkarzy


@Kruchy5: dlaczego?

Mołdawia 3:2 przegrana z drużyną, która zanotowała awans o 7 pozycji w rankingu fifa po wygranej z nami.


@Kruchy5: dlaczego?
  • Odpowiedz
@Bover problem według mnie jest w linii pomocy. Boją się stracić piłkę bo wiedzą, że w obronie mają parodystów. Jak masz słabego bramkarza to odbija się to na obronie. W przypadku repry braki w obronie widać w rozgrywaniu, jak pomocnik poda do tyłu to praktycznie pressingiem tracimy piłkę. W grze pozycyjnej obrona aktywnie powinna wspierać pomoc. I tutaj dochodzimy do konkluzji. Souza i obecnie Santos chce to poprawić, Czesiu i Brzęczek
  • Odpowiedz
Natomiast może mi ktoś z was odpowiedzieć na pytanie: CO musiałoby się stać, żebyście zaczęli krytykować Santosa?


@Bover: Pojawił się znawca piłki który zmieniał by trenera po każdym przegranym meczu xD
Śmieje się z baranów którzy myślą że jak przychodzi nowy trener do drużyny to od razu powinien robić wyniki i wygrać każdy mecz.
Pomijając fakt że nasi piłkarze to totalne szambo i żaden trener od 7 lat nic tutaj
  • Odpowiedz
@Vidan: @Kruchy5: @Wolsky

Pytam tylko: co musi się stać, by według każdego z was zwolnić tego trenera? Rzucacie znów jakimiś ogółami (zabrakło "automatyzmów"). Pytanie jest proste.

A nasi piłkarze są znakomici, deal with it. Nigdy w XXI wieku nie było takiego zestawu piłkarzy grających w dobrych ligach.
  • Odpowiedz
@Bover Real Madryt Galacticos też mieli niesamowity skład, PSG ostatnio Messi, Mbappe, Neymar plus mnóstwo świetnych graczy i też tylko sukcesy krajowe. Problem w Twoim rozumowianiu to to, że myślisz, że tylko my mamy piłkarzy na poziomie lig europejskich. Zobacz sobie jakikolwiek sklad np. Albanie, Serbię. Można się zdziwić ilu piłkarzy mają z lig top 5 w składzie. Na papierze mamy średniaka ze schodzącą powoli że sceny gwiazdą. Tylko Zieliński jest
  • Odpowiedz
A nasi piłkarze są znakomici, deal with it.


@Bover: Ty oglądałeś jakikolwiek mecz tej kadry? Oni grają okropnie, najbrzydszy możliwy futbol. Problemy z przyjęciem, podaniem, wyprowadzeniem piłki. Problemy z wymianą więcej niż 2 podań. Problemy z kreowaniem akcji z środka pola. Problemy z kryciem, pressingiem. Tam wszystko #!$%@? leży. Mecz z Meksykiem wybrany najgorszym meczem MŚ. Pierwszy raz w historii przegrana z takim zespołem jak Mołdawia. Zero walki, ambjcji. Po
  • Odpowiedz
@Kruchy5: @Vidan no dobra, fajnie, uroczo. "Ekspertami' wszyscy jesteśmy na tym samym poziomie, tylko ja przynajmniej nie udaję że jak tylko przychodzi trener spoza Polski, to nagle zachodzi cudowna zmiana w grze, czy to nazwiecie cudownymi "automatyzmami" czy też inaczej.

Nadal jednak nie otrzymałem odpowiedzi na proste pytanie, którego unikacie odpowiadając niczym Beata Szydło:
CO MUSI SIĘ WEDŁUG WAS STAĆ, ŻEBY ZWOLNIĆ SANTOSA? CO MUSI SIĘ STAĆ, ŻEBYŚCIE W
  • Odpowiedz