Wpis z mikrobloga

@supersucker: i 15 lat grania zeby #!$%@? bera znalezc. A moze i nigdy go nie znajdziesz. Chyba wszystkie polskie joutubery od d4 sie obrazily i poszli sobie. Spokoj przynajmniej bedzie i nie bede mial spamu codziennie, ze cos tam cos tam. Poza tym, nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale Blizz dal (?) gre we franczyze i aktualny "wlasciciel" planuje w przyszlosci dwa duze patche.
D2 przeważa nad D4 we wszystkim oprócz grafiki i kilku usprawnień QOL


@ebson: pod wzgledem grafiki tez przewaza, a przynajmniej resurrected. Nie wiem po co Blizzard zrobil drugiego WOWa, bo tym ta gra jest - biegasz po mapie i robisz te same world questy w roznych miejscach na mapie w kolko albo jakies dungeony na coraz wyzszym poziomie. Tylko brakuje rajdow. Taki uposledzony WOW dla tych ktorych nie stac na abonament
smieszy mnie jak ludzie mowia ze diablo 2 takie zajebiste jest. przeciez to jest to samo co czworka xd, bicie tego samego i tyle

@lubie-solnik: d2 cię za to bicie wynagradza, jak się okazuje d4 nie

i 15 lat grania zeby #!$%@? bera znalezc. A moze i nigdy go nie znajdziesz.

@Bloodaxis1: pewnie, jeśli nie znajdę bera to znajdę coś innego i wtedy zostaje jeszcze handel między ludźmi
@supersucker: a co zabijajac cokolwiek w d4 mnie nie wynagradza xd? lepiej wlasnie ze wszystko ze wszystkiego moze pasc a nie bic jednego bosa tysiac razy aby jakies gowno rune dropnac albo item xd. tak czy siak d2r mnie szybciej znudzilo niz d4 a to jest wyczyn xd
@supersucker: dobra podstawke pod enigme po dwoch latach szukania( ͡º ͜ʖ͡º)
Nadin to sie chyba obrazil na D4 bo po ostatnim patchu ukrocili mozliwosc robienia taxi, wiec i nie mial pewnie jak "pomagac" ludziom ktorzy z nim grali na twichu. Szkoda, dobry ziomek, zrezta Stary Dziad tez.Moze im przejdzie za jakis czas,
Ta gra jest totalnie dla casuali, ja dopiero 49 lvl mam, nie robie niczego
lepiej wlasnie ze wszystko ze wszystkiego moze pasc


@lubie-solnik: i właśnie to powoduje że d4 jest mdłe, bo nie ma wyjątkowości itemizacji. Oczywiście co kto lubi.

@Bloodaxis1: blizz na pewno będzie zmieniał sporo. Będą buffy, będą nerfy, i jestem przekonany że wiele osób wróci do D4, sam na pewno zagram, tyle, że dużo później niż planowałem.

I możemy się wszyscy przerzucać argumentami za D2 czy D4 albo że oba to
@Bloodaxis1: Nadin nawija dosc rzeczowo, ale ciezko sie opierac na Jego opinii - gosc gra po kilka/kilkanascie godzin dziennie i patrzy troche pod innym kątem :) dla mnie, jako KAŻUALA, D4 jest spoko (choc #!$%@? w dupe Blizzardowi za zwiekszenie limitu popiołow za Skrzynie Tajemnic z 175 na 250), mam czarkę na 91lvl i sobie latam co jakis czas po swiecie D4, nawet nie codziennie i bawie sie spoko :)

A
@M4ci3jS: ja bardzo podobnie robie. Nie mam czasu na granie po x godzin dziennie wiec mi tam nie przeszkadza, ze taki item czy taki nie poleci mi nigdy, bo z tym co bede biegal dam rade. Narzekaja ludzie, ze niektore itemy sa nieosiagalne i ze ratio jest porownywalne z wygraniem w totka. Ale powiedzmy sobie szczerze, ze ubranie - dajmy na to czarki czy paladyna w D2 z enigma, infinity czy
@Bloodaxis1: podpisuje się wszystkimi członkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) dokładnie, możesz przegrać cale życie w D2 czy D2R i na łożu śmierci szepnąć swojemu wnuczkowi passy do Battleneta i Jemu też nie wypadnie dany przedmiot / runa / cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalnie nie zwracam uwagi na unikaty w D4, bo nie dość, że szansa na te powiedzmy "najlepsze" jest taka jak