Wpis z mikrobloga

Napisze jej że mi smutno i źle a ona pewnie nie odpisze i wtedy mi będzie bardziej smutno i napisze o tym tutaj, takie to koło błędne karuzela #!$%@? co się sama nakręca, normalnie wynalazłem perpetum spierdoksile () Dobrze że nie zablokowała meh, nie jestem taki dziwny ja zwyczajnie potrzebuję akceptacji, czułości i miłości () Czy kiedyś słoń przejdzie przez ucho igielne, czy kiedyś piekło zamarznie i piękna pokocha bestie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #tfwnogf #feels #doomer
Pobierz Wanzey - Napisze jej że mi smutno i źle a ona pewnie nie odpisze i wtedy mi będzie ba...
źródło: a4R2BXd_700bwp
  • 13
@BlackpillRAW: Zbyszek też mi wygląda na upadłego normika, ktos na wykop wrzucał jego foty z młodości i to był taki high tier normie/chadlite jest wyszczekany wiec dynamina sie zgadza jednak nie ogarnął się zawodowo plus #agepill plus inflacja hipergamii i będąc panem w średnim wieku zostało mu tylko nagrywanie streamów o samicach na przemian z graniem w gry
@Eugeniusz_Zua: On nie wygląda źle mówiąc szczerze, jak na p0lacka. Ale bekowe jest to, że wyzywa ludzi non stop od przegrywów samemu siedząc w piwnicy, kolekcjonując mange, nagywajac filmiki i grając w gry. No jego życie to archetyp chłopa z tagu XD. Nie wiesz ile on ma lat?

Zbyszka Budowlańca


@Eugeniusz_Zua: On pracował na budowie?

Generalnie jego content na początku z bóstwem w chmurach był nawet śmieszny, ale potem było