Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #p0lka #rozowepaski #zwiazki #badoo #samotnosc

Widziałem ten post, w którym mowa była o tej kobiecie z Polski, która w UK zdradzała męża z #mokebe
Przykra sprawa, szkoda mi tego Polaka.

W komentarzach ktoś napisał i zyskał wiele plusów, by nie zadawać się z Polkami, które siedziały długo w UK. Jakiś czas temu taka jedna Polka, która kilkanaście lat spędziła na Wyspach, chciała mnie poznać. Przyznam się, choć może wielu z Was za to mnie skrytykuje, że gdy dowiedziałem się, że ona wiele lat mieszkała w UK, jakoś mnie to zniechęciło. Czyżbym podświadomie coś wyczuwał?

Dzisiaj poznałem dziewczynę z Polski, która wiele lat mieszkała we Francji. Wydaje się być "normalna", ale kto je tam wie. Takie szare myszki też pewnie nieźle szalały, tylko o tym nie powiedzą.

Co o tym myślicie?
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #p0lka #rozowepaski #zwiazki #badoo #samotnosc 

Widzi...

źródło: Past

Pobierz
  • 15
@Kopytnik_1: Była Polka co zaszła w ciążę niby z kumplem,ale dziecko innej karnacji.Byla koleżanka z dzieckiem,która zdradziła mojego kumpla gdy był w pracy.Kurde można wiele wymieniać.Ale wisienka na torcie to Polka o którą facet był tak zazdrosny i podejrzewał pewne osoby ,a się okazało ,że pukał ja jego brat.Zaszla w ciążę z jego bratem i w sądzie próbowała udowodnić ,że to kumpla dziecko.Nie udało się bo miał nagrania z podsłuchu w
@Kopytnik_1: Mam znajome, co wyjechały na studia czy do pracy do UK, tylko jedna jest normalna ze względu, że z bogatego domu i ma bogatego przystojnego faceta. A tak:
1. znalazła w dwa tygodnie sobie włocha na stałe, wcześniej jak latała do uk, żeby sobie dorobić to nigdy nie płaciła za mieszkanie, powód? co rok inny chłopak w uk.
2. Obiektywne 2/10 na polskie standardy, w Polsce była tak zdesperowana, że