Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś #oskarki i #wygrywy które posiadają konserwatywne poglądy? Siedząc na wykopie zauważyłem ciekawą zależność, że większość tzw. #incel czy #przegryw popiera #konfederacja. Przecież to nie ma sensu - Gdyby Konfa doszła do władzy, nie mielibyście nawet za co wegetować, bo ucięto by wszystkie programy socjalne. Z kolei poparcie dla koalicji czy lewicy to domena osób z tzw. „oskariatu”. Czy wy też zauważyliście taką korelację? #polityka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No właśnie to jest najśmieszniejsze, przegrywy głosujący na skrajną prawice to jak kurczak idący na obiad do KFC xD Jest bezpośrednia korelacja między zacofaniem, uprzedzeniami i konserwatyzmem.
Njal - @mirko_anonim: No właśnie to jest najśmieszniejsze, przegrywy głosujący na skr...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
a powiedz mi jakie to socjale są obecnie dla młodych mężczyzn?


@Szczuroskoczek_: Socjale chyba żadne, natomiast oczywiście nędza ci nie grozi, masz hostele dla bezdomnych, jedzenie itd. Niby #!$%@?, ale stabilnie. A jak pracujesz i stracisz pracę to oprócz prawa pracy masz możliwość zasiłku.

@mirko_anonim: Wydaje mi się, że są dwie opcje:
- Jeśli jesteś biedny, ale wierzysz, że ci się uda to konfederacja może być dobrą partią dla ciebie. Wiara w wyjście z biedy jest duża, co prawda szans na to nie masz za wielkich, ale każdy jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Njal: przecież w przypadku hipotetycznych rządów Konfy nic się na minus dla przegrywów nie zmieni. No bo co? Każda partia w razie wojny zagoni ich w kamasze (ci przynajmniej nie udają), a lewacki socjal bandy czworga nie jest przecież kierowany do młodych mężczyzn, a do staruchów i julek.
@mirko_anonim: czy pisowca można nazwać konserwatystą? Ja mam dobrego ziomka 26 lvl działającego w stołecznych strukturach
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dynamiczny oskariat w ogóle nie chodzi na wybory, bo ich one nie obchodzą, w Polsce ogólnie młodzi ludzie nie chodzą na wybory.
Wśród młodzieży to tak naprawdę tylko przegrywy od prawa od lewa interesują się polityką, większość tych ludzi 24/7 siedzą w necie i przekonują do nienawidzenia konfederacji czy tam lewicy, to totalne życiowe miernoty, które właśnie dlatego interesują się polityką, bo nie należą do oskariatu i nie imprezują,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: u mnie w ekipie kazdy wygryw za konfa (jesli juz, bo sam jestem przeciwko ostatnim odklejeniu konserwatywnemu). Zreszta na logike kazdy chlop z 3 cyfrowym iq i minimum moralnosci bedzie za kapitalizmem.
  • Odpowiedz
Zreszta na logike kazdy chlop z 3 cyfrowym iq i minimum moralnosci bedzie za kapitalizmem.


@T0pi5: W sumie bardzo ciekawa kwestia, czemu tak sądzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji zdefiniuj co oznacza kapitalizm w twoim rozumieniu, czy coś bliższego anarchii / wolnemu rynkowi, czy wolnemu rynkowi z regulacjami itd.
  • Odpowiedz