Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#depresja miałem 3 razy. Dlaczego? Nie dlatego że byłem ciężko chory, nie dlatego że w pewnym okresie życia byłem bez grosza przy dupie. Także nie dlatego że przejechali mi psa z którym byłem zżyty 10 lat. Nic z tych sytuacji nie zniszczyło mi głowy tak jak 3 związki z #p0lka. Absolutnie nigdy więcej. Przenigdy. Przyznam się że mija właśnie rok odkąd spotykam się z ukrainką. Nigdy w żadnej relacji nie było takiej wzajemności jak z tą kobietą. Polka wymaga tylko atencji i wiecznego skakania koło jej dupy. Tyle przeczytałem tutaj podobnych historii że już nie mam złudzeń że w tych czasach trafienie fajnej polki jest prawdopodobne tak jak wygranie w totka. Trzymajcie się chłopy i nie tracce czasu bo szkoda życia na wiązanie się z polka.
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@mirko_anonim:

Ciekawe czy ta Ukrainka nie zderzy się z brutalną rzeczywistością jaką jest ciężki charakter faceta po przejściach, który jest agresywny i mazgajowaty jednocześnie, który jest niestabilny emocjonalnie jak dziecko i byle gunwo przypomina mu o jego ex które go tak negatywnie doświadczyły że wydaje mu się, że może teraz tylko wymagać od kobiety żeby ta złagodziła jego bóle, a sama w zamian dostanie w sumie nic, ona ma być teraz
@Linnior88: i to wymowne "nigdy więcej Polki" jakby narodowość miała tu jakiekolwiek znaczenie xD propaganda że Ukrainki są tasakie super, to samo co jest na Onecie tylko w drugą stronę, rozbicie dzielnicowe Polski w toku.
✨️ Autor wpisu (OP): @AlienFromWenus nie masz pojęcia co piszesz nic z tego nie pasuje do mojej osoby. Notoryczne kłamstwa, oszustwa, wszystko to łączy 3 polki z którymi byłem związany. Nawet nie da się porównać mentalności polki do Ukrainki. Jeszcze bym myślał że ona taka wyjatkowa gdyby nie to ze poznałem jej otoczenie. Podjazdu nie macie do kobiet z Ukrainy. Nigdy więcej polki. Sorry

@mirko_anonim: ale piertolisz chłopie xD 3 Polki wybrałeś takie a nie inne i teraz na tej podstawie obrażasz wszystkie kobiety z Polski i kolejny który uwierzył w proukrainska propagandę, Jezu ale wy jesteście jak takie pieski którym się pomacha kosteczką przed nosem xD jeszcze mi wmawiasz nie znając nas że Ukrainki są od nas lepsze xD na bank troll nie wierzę że można być aż tak głupim.
✨️ Autor wpisu (OP): @AlienFromWenus: trudno nie mieć takiego myślenia doświadczając tego samemu, czytając wpisy innych i słuchając ludzi z otoczenia. To jest codzienność polskich mężczyzn. A to że np ty taka nie jesteś skoro tak zaciekle bronisz swoich rodaczek to wyjątek się zawsze trafi. Całe życie obcuje z polkami w związkach poważniejszych byłem 3 i naprawdę nigdy więcej. Tak samo możesz napisać se araby żenią się z dziećmi, tak
✨️ Autor wpisu (OP): @AlienFromWenus: tak, właśnie to sugeruje. Wychowanie, przyjete wzorce, otoczenie i spermiarstwo samych chlopow tez ma na to wplyw. Polki sa nie do życia w zwiazku. Chyba nie chce sie wdawac z toba w dalsza dyskusje, przejrzalem pobieznie twoja aktywnosc i przynajmniej polowa wpisow i komentarzy z kilku miesiecy to jechanie po mezczyznach w tym polakach xD a sama mnie nazywasz trollem i zastanawiasz sie jak mozna
@mirko_anonim: obrażam ich bo oni obrażają Polki bo są kobietami z Polski i mnie też obrażali z tego samego powodu, wystarczy być kobietą z Polski i ma się już domyślnie przypisane różnorakie wymyślne cechy charakteru od dawania doopy mokebe po zdradzanie i ciągnięcie alimentów na nie swoje dzieci, do tego piertolenie że każda tak robi a wyjątków nie ma, że aż obrzydzenie bierze, a w życiu nie ma tak kolorowo jak
✨️ Autor wpisu (OP): @AlienFromWenus: może zaloz jakis Komitet Obrony Polek i zostan jego ambasadorka:D
Mam w dupie co sobie pomysla przegrywy i cala ta reszta. Moj wysryw jest moim prywatnym przemysleniem i ocena. Wyglada na to że dosc mocno to przeżywasz. Obys z tego stresu nie osiwiala za szybko. Take care.

Anonim (nie OP): @AlienFromWenus Nie wiem kto jest głupszy op idealizujący Ukrainki czyTy. Akurat stereotyp Polki, Ukrainki i Rosjanki (pokutujący zwłaszcza w krajach zachodu), które robią za pogotowie seksualne za 20 euro nie wziął się znikąd.

Tak samo jak etos Polaka, który za 10 ojro zrobi wszystko i poniży się do najgorszej pracy. Stereotypy mają zwykle ugruntowanie w rzeczywistości.