Wpis z mikrobloga

  • 0
@Boss477 Słuchaj ja też tak tak mówiłem aż poznałem dziewczynę i już 1.5 roku jestesmy razem, mój znajomy podobnie i już 3-4 lata są i z sobą mieszkają.
Nie słuchaj tych giga chadów i wielkich podrywaczy xD Miło zagadałeś i tyle jak normalna to odpisze i jeszcze zapyta jak tam twój dzień więc ez
  • Odpowiedz
  • 1
@Raawr: Dokładnie ale chce sie o cos ciebie zapytać byku niemam jakiegoś mega dużego doświadczenia z kobietami wzrost185 niebieskie oczy dobry zarost czy jeżeli poznałem dość ładna blondyne na Tinderze to mogę śmiało startować w realu? Bo z tego co słyszałem to laski z tindera są o wiele bardziej wybredne takze może bym spróbował cos na żywo ogarnąć a swoją droga gratulacje,ze udało ci sie poznać kogos na dłużej życzę szczęścia
  • Odpowiedz
  • 1
@Boss477 Chłopie, każdy ma swój ideał piękna, możesz startować czemu nie przecież najwyżej Ci odmówi jak się jej nie spodobasz xD Może u niej nie będziesz miał szans a już u innej podobnej będziesz na 1 miejscu. Każda dziewczyna jest inna przecież na to nie ma żadnych zasad przecież każdy lubi to co lubi i podoba się to co mu się podoba :)
Dzięki i również powodzenia w podobojach!
  • Odpowiedz
@Raawr:
@Boss477:

Wszystko zależy od osoby, myślę, że normalna laska szukająca czegoś poważnego, która swipuje konkretnych chłopów, nie patrząc na samą mordę, pewnie odpisze na takie coś żeby wybadać teren i zobaczyć co dalej. Te co mają już #!$%@? ego od matchy i szukają większych emocji zleją taką gadkę.
Ale myślę, że statystycznie po prostu większą szansę na dalszy przebieg zdarzeń masz gdy napiszesz coś niesztampowego i tu nie chodzi
  • Odpowiedz
  • 1
@Boss477 nie no szczerze.. napisane "hej jak Ci weekend mija?" to prawie jak "hej co tam?" czyli tragiczne pójście na łatwiznę i laska ma to w dupie bo dostaje 100 podobnych wiadomości. Napisz im coś nietypowego, śmiesznego albo nawet totalnie oderwanego to sama się zaintryguje i odpisze. Serio.. a nawet jak zrobisz z siebie debila to usuwasz parę i elo xd nie ma się czym przejmować, jedziesz dalej.
  • Odpowiedz
@technojezus: no #!$%@? może coś bardziej angażującego? ja nie wiem, wy myślicie że na tinderze oprócz was nie ma setek czy tysięcy innych typów, którzy zagadują właśnie w taki słaby sposób i że laski są bombardowane codziennie takimi wiadomościami? Mi szczerze też się nie chce odpisywać na takie "co tam", "jak ci mija dzień" od dziewczyny. Wystarczy minimum zaangażowania, nie wiem wymyślić jakiś tekst nawet uniwersalny i wysyłać każdej ale tekst
  • Odpowiedz
@olek1239871: już ktoś pisał, jak ktoś chce, to ci na wszystko odpisze. Nie wiem kto was skrzywdził i powiedział takie glupoty, że trzeba pajacować, aby ktoś ci odpisał.

Widać na tinderze czy ktoś sobą reprezentuje, gdzie pracuje, czy dba o siebie (silownia/sport) i czy tobie się podoba z wyglądu.

Dla mnie nawet i dziewczyna mogłaby napisać nie wiem jak zajebisty tekst, to i tak jak coś z w.w. cech by mi
  • Odpowiedz
@technojezus: Moje podejście się sprawdziło x razy, mam potwierdzenie w rzeczywistości, że dobrze robię. Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu bo coś czuję, że ani ja nie przekonam Ciebie do swojego ani Ty mnie do swojego.
  • Odpowiedz