Wpis z mikrobloga

  • 0
@RedBaron: Na badoo mordo same matki z dziećmi,a sympatie polecasz? Jakie masz doświadczenia z tego co wiem to trzeba wykupić premium,bo inaczej nie można prowadzić rozmów,ale chciałbym żebyś mi zdradził jakieś szczegóły pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 6
Ale jakieś #!$%@? że niby źle zagaduje xD Każda normalna odpisze i łatwo dalej pociągnąć temat.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL To ty tagujesz przegryw nie ja. Pisze opinie bo mogę, i gówno mnie interesują czyjeś relacje. Nie wiesz jak apki randkowe działają nawet, to po #!$%@? coś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@qdry: zdjęcie sprzed lustra daje pewien pogląd na charakter takiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°) no, ale każdy lubi co innego, i dobrze!


@memento_mori: a jaki niby daje pogląd? Przecież to o niczym nie świadczy, nie każdy używa tindera jako ostatnia szansa na "żyć albo nie żyć", często lduzie ten portal traktuja dość luźno. Nie trzeba nie wiadomo jakiego nakładu finansowego, żeby pokazać się światu w
  • Odpowiedz
@Boss477: a jak miałoby wyglądać "dobrze"? Czy liczysz na tyle par ile w Wwa albo jakbyś założył konto jako atrakcyjna laska? Widać też, że nie kupiłeś premium a niestety ta apka jest teraz tak zoptymalizowana że ciężko mieć pary bez zapłacenia będąc przeciętnym facetem.

Sam powiedz jaki zysk ma twórca apki z przeciętnego ziomka który nie chce za to zapłacić? Z laski przeciętnej ma - bo im więcej lasek tym potencjalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Raawr: Dokładnie ja nie bede robił fikołków i debila z siebie przy okazji,zeby jakiejś #!$%@? dać sie upokorzyć zagaduje jak do każdego człowieka ma ochote to odpisuje,a jak nie to bajo i tyle w temacie założyłem na tym gownie profil,bo poznałem tu kogos na związek,ale zanim to sie stało przeszedłem rzekę gowna takze popróbuje jeszcze chwile jak sie nie uda w ciągu dwóch miesięcy to usuwam to bo wiem jak to
  • Odpowiedz