Wpis z mikrobloga

Gdzie są analizy pandemiczne i szczepionkowe?

Już prawie rok od zakończenia pandemii i ponad 2 lata programu szczepień. Dlaczego nie ma żadnych publicznych, naukowych dyskusji w tym temacie?

Przecież program walki z pandemią okazał się wielkim sukcesem. Należało by to wszystko dokładnie omówić i podsumować, a odpowiednie autorytety wynagrodzić za zasługii.

Tak samo program szczepień. Przecież to jest precedens na skale światową, żeby tak szeroko zakrojony eksperyment udał się za pierwszym razem bez żadnych komplikacji. To trzeba odpowiednio podkreślić i uświadomić szerokiej publiczności.

Jestem onieśmielony skromnością tego całego grona ekspertów i autorytetów, które dzięki swoim działaniom ocaliły ludzkość. Uważam, że zasługują oni na odpowiednią gloryfikacje i entuzjastyczny rozgłos. Jest mi niezmiernie przykro, że temat zwycięstwa nad wirusem tak szybko ucichł. Ten fakt powinnien być medialnie afirmowany i celebrowany co najmniej tak intesywnie i długo jak cała medialna kampania straszenia wirusem przez ostatnie 3 lata.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #pandemia #nauka #medycyna
  • 4
@KubaGrom:

A szukałeś może? Bo wiesz, odpowiednie zapytanie, kilkanaście sekund w google... Tylko wtedy nie miał być takiej pięknej tezy do wygłaszania.


A ty szukałeś? Przecież wystarczy kilkanaście sekund w google i jeden komentarz z dowodem tutaj, żeby obalić moją teze. Dlaczego tego nie zrobisz tylko gadasz? Dawaj dowód, przecież to tylko kilkanaście sekund.