Wpis z mikrobloga

Czy ktoś orientuje się co mogło się stać z Magicznymi truflami, że nie zadziałały ?
Wczoraj zażyłem 15g (całe opakowanie) "MAGIC TRUFFLES TAMPANENSIS" przywiezione prosto z holandii z legitnego sklepu.
To ich stronka https://www.mushmagic.com/magic-truffles/11-psilocybe-tampanensis.html
Trufle przed spożyciem były przychowywane jedynie tydzień w lodówce, szczelnie zamknięte w oryginalnym próżniowym woreczku. Wydawało się że wszystko jest w porządku a finalnie było 0 jakiegokolwiek efektu.
Tak jakby cała ta psylocybina magicznie z nich wyparowała ;d
Miał ktoś podobną sytuację.? Czy mogę podejrzewać, że już w sklepie w Holandii były przechowywane w niewłaściwych warunkach i straciły swoje właściwości, bo po mojej stronie raczej wszystko było zrobione książkowo.

#psychodeliki #narkotykizawszespoko #psylocybina
  • 12
  • Odpowiedz
@wojox11: Tyle razy czytałem już o tym, że grzyby z growkita nie zadziałały, teraz, że trufle i dochodzę do wniosku, że nasze swojskie łysiczki rosnące na krowich plackach to są jednak the best

PS. Bierzesz jakieś leki typu SSRI?
  • Odpowiedz
  • 1
@mindrape: Ani ja ani koleżanka, która miała tripować ze mną nie bierzemy żadnych leków. Ona oczywiście też brak efektów. Bo mogło by sie wydawać, że faktycznie coś ze mną nie tak, ale jeśli oboje nic nie poczuliśmy no to coś się ewidentnie stało z naszą partią.
  • Odpowiedz
@wojox11: jak długo po terminie zbioru/pakowania były - alkaloidy są dość nietrwałe i się rozpadają w czasie; a proces ten jest tylko przyspieszany przez UV/temperature. Możliwe że dostałeś coś z czyszczenia magazynu; sprawdź daty na opakowaniu/numer partii i pisz reklamację
  • Odpowiedz