Wpis z mikrobloga

Dziadek się zesrał o opony i #!$%@?, że Red Bull zajmował 1-2 w każdych kwalach gdy miało to miejsce tylko raz w całym sezonie. Zaraz zacznie się robienie syfu w zespole i zrzucania winy na wszystko XDDDDD

"To nie tylko my, myślę, że Red Bull wyraźnie ucierpiał na tych oponach, zajmowali pierwsze dwa miejsca w każdych kwalifikacjach, pierwsze dwa w każdym wyścigu, a teraz nie są nawet na pole position.

"Checo [Perez] walczy o miejsce w pierwszej 10. Na Silverstone myślę, że Max [Verstappen] był tylko trzy sekundy przed Lando [Norrisem w wyścigu]. Widzę więc, że od czasu Silverstone sprawy mają się nieco inaczej".

Zapytany o to, czy jego przemyślenia na temat opon były motywowane stoperem, czy jego odczuciami w samochodzie, odpowiedział: "Jedno i drugie. Myślę, że można poczuć samochód nieco inaczej z oponami. Ale tak jak powiedziałem, czasami trudno jest być neutralnym.


https://www.motorsport.com/f1/news/alonso-new-pirelli-f1-tyres-have-hurt-aston-martin-and-red-bull/10498828/
#f1
JednaRenkaJedenKaleka - Dziadek się zesrał o opony i #!$%@?, że Red Bull zajmował 1-2...

źródło: image

Pobierz
  • 2