Wpis z mikrobloga

Mam parcie na elexa 2, czy mógłby ktoś nakreślić czy to jest faktycznie lepsza gra niż elex czy gorsza?
W zasadzie to przestałem obserwować tą gierkę przed premierą jeszcze, były tam niektóre kontrowersje że drewno (jak każde dzieło pirani) i twarze skopali, coś się pozmieniało w tych tematach do teraz? Jakieś patche?
No i jak system walki, faktycznie poprawiony względem poprzedniczki? Jak polski dubbing?
Nie wiem o co jeszcze zapytać ale za odpowiedzi dziękuje z góry.
#gothic #elex
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: Mimo, że fani Piranii bardzo by chcieli to ta seria nie jest niestety dobra. Wiele się nie udało i wymieniać tego nie ma sensu.
Jeśli masz ochotę to zagraj, ale nie będzie to najlepsze w co grałeś w życiu. ;)
  • Odpowiedz
@Uuroboros: ja się zakochalem i z calego serca polecam. Gralem na piracie 10h az w koncu kupilem na steamie bo takie dobre

Moje ulubione rzeczy so far w elex ii: zamki i environment, roślinność, grafika, combat, mocny klimat, immersywna kamera, ultra śmieszne dialogi, dobre zaciemnienie ciemnych miejsc, pancerze typu t shirt z kolcami i spodnie kopacza yyy tzn alba, bardzo dobry dubbing

Wątek ufo też zdecydowanie na plus i bardzo
  • Odpowiedz
@Uuroboros Nie dość, że gorsza od jedynki to
jeszcze o wiele brzydsza i z mniejszym światem. ostatni roździał to wybijanie parokrotnie kilkudziesięciu grup przeciwników. Tak do 3/4 gry jest całkiem spoko, mechanika jetpacka jest usprawniona dzięki czemu lepiej się gra i jest faktycznie użyteczny bo można lecieć do przodu. Do tego broń biała nie jest już bezużyteczna. Fabularnie wszystko się fajnie łączy i zgadza co na plus. Ogólnie warto zagrać ale
  • Odpowiedz