Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem skąd w Polsce nadal panuje takie przekonanie że gracze to jakaś gorsza jednostka, nadal traktowani z góry jako jakieś dno społeczne, ostatnio w pracy rozmawialiśmy na temat kasy co by można kupić za tą wypłatę to ja mówię że w końcu kupiłem laptopa żeby sobie pograć w coś nowego i się zastanawiam jeszcze nad pc z rtx 3060 12gb i jak mówię że on też do gier żeby grać w jeszcze lepszej jakości i nowsze gry to się każdy patrzy jak na debila z zażenowaniem że jak to taki komputer do gier a nie do pracy, ja #!$%@? XD
#polska #gry #gracze #pracbaza #ciemnogrod #pcmasterrace #warszawa
  • 28
@karix98: A ja tam podziwiam ludzi którzy grają. Też chciałbym ale #!$%@? nie potrafię. Single player mnie nudzą a w multi nie ma sensu grać bo albo masz mmo i grind, albo strzelanki gdzie Twoim przeciwnikiem jest dziecko które napieradala 10h dziennie, każdą mape zna lepiej niż mape swojego miasta i weź tu graj xD
  • 0
@sberatel: nikt nie powiedział że się przejmuję tylko co wspomnę o grach to każdy z tych w moim wieku #!$%@? że #!$%@? z grami w skrócie, jedynie młodsi pokazują jakiekolwiek zainteresowanie, nie wiem czy to wynika z tego że ich to nie jara albo nie mają czasu ale #!$%@? mnie to obchodzi
  • 1
@AusserKontrolle: ja tam lubię single, zawsze jest jakiś ciekawy świat do zwiedzania, coś do zobaczenia, odkrycia itp, ciekawa fabuła, jakieś znajdzki, opowiadania, a online też lubię ale mniej bo czasem nuda robienie w kółko tego samego na jednej mapie
skąd w Polsce nadal panuje takie przekonanie że gracze to jakaś gorsza jednostka


@karix98: a tak jest? nigdy się z tym nie spotkałem, mnóstwo ludzi pyka w różne gry, ZOO Planet, Cities Skylines, GTA, Wiedźmin, symulatory rajdowe, Simsy, bezdzietne laski w korpo lubią sobie czasem popykać, teraz jak mają dzieci, to już nie mają czasu, ale wspominają czasami, że za dzieciaka grały w to czy tamto, sam gram od lat 90.
@karix98 Tak trafiłeś na kilka osób, które nie grają i już twierdzisz, że w Polsce panuje przekonanie, że gracze to gorsza jednostka i dno społeczne? Nie przesadzasz trochę?
@karix98: u mnie nawet w januszexowym kołhozie na produkcji jest sporo starych pierdół 40+ ogrywających gierki w stylu Army 3 gdzie ja np. za #!$%@? nie miałbym tyle czasu i chęci by uczyć się mechanik i wszystkich zagadnień. Ty opie chyba musisz pracować na wsi przy ubijaniu masła u amiszów skoro ich tak gierki brzydzą.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@karix98: Doskonale cię rozumiem. Sam pracuję w pewnej jakby nie patrzeć "technologicznej" branży i na ok 30 osób w firmie po za mną jest jeden gracz. Reszta ludzi w wieku 30-40 lat nigdy chyba w żadną grę nawet nie grała. "Steam Deck? a co to, a na co ci to chłopie? ja tam wolę browarka po pracy, hehe". Ludzie w tym kraju żyją tylko i wyłącznie pracą, nic poza tym. smutne