Wpis z mikrobloga

  • 177
Słusznie. Trzymajcie się od takich z daleka. Wtedy pula lasek dostępnych dla innych gości się zwiększy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@creepymordex: Nie jedzcie najtańszego jedzenia z biedronki. Wtedy pula jedzenia dostępna dla innych się zwiększy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówisz - masz. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kagernak

@Antibambino: Kolczyk w nosie rozumiem, ale co jest złego w tatuażach? Nic złego w tym że ktoś je nosi gdzieś na ręce czy nodze albo na plecach.


nikt normalny umysłowo nie oszpeci się na całe życie. Gdyby tatuaż po roku zniknął bez śladu to rozumiem ale skąd mam wiedzieć jak będę się z tym czuł za 10 lat a tym bardziej na starość.
  • Odpowiedz
  • 13
co jest złego w tatuażach


@Kagernak: Naprawdę nie rozumiesz? Jak chcesz być ładny, to zadbaj o siebie. W pierwszej kolejności polecam właściwą dietę, nie tylko w celu zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale dostarczenia organizmowi wszystkich niezbędnych makro i mikroelementów. To na start. Później można zadbać indywidualnie o włosy i poszczególne, newralgiczne miejsca jak pięty (polecam zaprzyjaźnić się z pumeksem) czy paznokcie (odstające, przesuszone skórki nie wyglądają dobrze). Dalej ubranie, perfumy itd.
  • Odpowiedz
@Antibambino: Ja nie jestem fanem tatuaży, ale niektóre jeszcze ujdą.. najbardziej mi się jednak nie podobają tunele w uszach. Czy da się to odwrócić jak się znudzi to nie wiem, ale wygląda moim zdaniem okropnie.
  • Odpowiedz
@Antibambino tak to właśnie jest na tym świecie, ze ludzie z tatuażami o siebie nie dbają, śmierdzą, maja Krzywe zęby i są otyli. A ludzie bez to sami szczupli, wysportowani, zadbani. Tak jest. Naprawdę.
  • Odpowiedz