Wpis z mikrobloga

Ludzie to mają #!$%@? w tych głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj wpadł do mnie na działeczkę znajomy i chciał, abym jego synowi ze znajomymi pożyczył kampera na 3 tygodnie na wypad do Włoch. Nie dość ze jego syn największe czym jeździł to Skoda Fabia, nigdy nie jeździł nigdzie kamperem i podróż kamperem zna tylko z internetu to jeszcze ani słowem nie wspomniał za ile miałbym mu wypożyczyć.
  • 61
Czyli tylko tutaj wiedziałeś co powiedzieć, a do faceta użyłeś tchórzliwego tłumaczenia. Kolejny bohater w necie


@MistrzKowalski: ja pierdziele, jak się zesrali :D
Już ich widzę wielkich kozaków jak mówią znajomemu spie*dalaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie powiedziales, jak trzeba będzie ostrzej to się będzie reagowało
ale trzeba mieć tupet, aby przyjść do kogoś prawie obcego i chcieć pożyczyć wózek za 200 tys za friko


@MistrzKowalski: Jesteśmy znajomymi z wykopu, pożycz mi kampera. Przejadę się tylko po wsi, niech sąsiadom żyłka pęknie.( ͡~ ͜ʖ ͡°) Flaszkę stawiam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzester za busa wołają w sezonie 350zł, wartość w okolicy 200k to jeśli ten kamper jest tyle wart to raczej jest stary albo jakiś budżetowy. No ale nie wiadomo jaki model, a to że ktoś pytał swojego znajomego o wynajem to wydaje mi się logiczne że nie za darmo. W ogóle po co komuś kamper jak go nie wynajmuje? Trzeba mieć na prawdę dużo wolnego czasu i jeszcze chcieć się tym tłuc
@MistrzKowalski Ludzie nie mają za grosz wstydu, podobnie jest jeśli chodzi o sąsiadów z jednego bloku, potrafi ci taka baba z którą jesteś tylko na "dzień dobry" zaczepić i pytać się ciebie o prywatne sprawy. Boję się rodziny spytać o coś w obawie czy nie będę nachalny a tu ludzie bez skrupułów walą pytania żeby mieć o czym plotkować.
Standardowa technika manipulacji.

Najpierw prośba niemożliwa lub absurdalna do realizacji, następnie już taka możliwa do zrealizowania. Ta pierwsza ma wzbudzić u ciebie poczucie żalu i winy i by to naprawić zgadzasz się na drugą prośbę.


Więc czekam aż wróci za niedługo do ciebie z inną prośbą - i nie zgadzaj się.


@ManyCalavera: dokładnie tak działają rządy wypuszczając w media groźne ustawy a później je nie wprowadzając. Tylko ich łagodna wersję
W ogóle po co komuś kamper jak go nie wynajmuje?


@oli1989: a może po prostu nim jeździ, a i ma na tyle pieniędzy ze mu to wisi (° ͜ʖ ͡°)

Trzeba mieć na prawdę dużo wolnego czasu i jeszcze chcieć się tym tłuc przez np.pol Europy, zwłaszcza w tych temperaturach na południu.


Nawet sobie nie zdajesz sprawy, ile ciekawych miejsc jest do odwiedzenia w Polsce i u
@oli1989 w poprzedniej robocie, moja przełożona sobie dorabiała na „boku” i kupiła dwa nowe kampery i wynajmowała je za 500-700 zł/doba było to 5 lat temu wiec stawka 350 zł to chyba za jakiegoś kampera 30 letniego ….
@MistrzKowalski zdaje sobie sprawę bo sam dużo podróżuje, tylko nie wiem jak z komfortem jak chodzi o podróżowanie kamperem do ciepłych krajów w szczyt lata. chociaż na kempingach jest prąd więc pewnie klima hula cały czas ;)
tylko nie wiem jak z komfortem jak chodzi o podróżowanie kamperem do ciepłych krajów w szczyt lata


@oli1989: spokojnie jako 50_latek daje rade z żoną klima podczas jazdy i na postoju a zwiedzanie rano albo po południu. Żeby było śmieszniej zimą przy -20 ogrzewanie tez daje rade (wyskok do Austrii). Ale to nie jest hotel i trzeba z tego zdawać sobie sprawę a wielu myśli ze to będzie tak jak w