Wpis z mikrobloga

@Kumpel19 powodzenia. Pierwszy krok już zrobiłeś. A co do farmakologii, to oczywiście że stosuje się ją w pierwszych tygodniach odstawiania używek. Nie ma magicznej tabletki która kompletnie niweluje głody, ale są tabletki które pomagają na lęki, bezsenności i inne objawy odstawiania.

Sam jestem w trakcie terapii, niedługo rok stuknie bez ćpania i chlania, jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.
@Jin wstyd pisać do jakiego terapety (ala psychologa) człowiek trafil. Bede chyba pisać skargę. myśle co innym napisać, bo wiem ze czekają ale mi z jednej strony głupio że mi się łagodnie pisząc "kiepski" trafił. Nie chcialbym innych zrazić.. i planuje znaleść inną placówkę. Plus jako że to była mała placówka i nie mieli internisty i po skierowanie czy recepty muszę iść do rodzinnego. dziś nie bylem bo pogoda oraz muszę troszkę
@Kumpel19:

To na spokojnie.
Jak coś to ja już trochę ponad rok nie piję i sam przestałem, ale miałem po prostu zestaw dobrych powodów i jak się okazało dosyć silną wolę. Jak będziesz potrzebował o tym pogadać to wal śmiało bo jeszcze dobrze pamiętam jaką kiepską kochanką jest wóda.