Wpis z mikrobloga

Siema Miraski :> Czy praca w dziedzinie SEO dla agencji jest nadal opłacalna oraz czy warto zainwestować swój czas w ten zawód, aby w przyszłości cieszyć się solidnym wynagrodzeniem w tej urokliwej katolickiej krainie?

#pracazdalna #seo #praca
  • 18
  • Odpowiedz
@brakloginuf jestem z agencji i możemy się spotkać/spisać - zadam10x pytań, jeżeli odpowiesz na połowę dobrze będziesz kocurem. W innym przypadku zwrócisz honor (przynajmniej mojej agencji). Wchodzisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Akqub: wskaz mi gdzie bedzie profit dla mnie? Nie ma wiec nie wiem czego oczekujesz w ogole. Jakies nienormalne prosby masz, ja nie potrzebuje twojego uznania. Pracujesz to sobie pracuj, to nie zmienia faktu ze wiele ludzi jest zawiedzionych agencjami. Poza tym ja sie nie zajmuje seo pierwszoplanowo, wiec tez nie probuj wymyslac ze jestem freelancerem co oczernia agencje. Ja koledze wyzej nic robic nie bede, ja pracy nie szukam, ale
  • Odpowiedz
@brakloginuf: codziennie walczę z opinią o agencjach, tym bardziej poznańskich. Profit będzie taki, że mogę Ci podać odpowiedzi na te pytania. PS to nie było ofensywne, ale bardzo nie lubię, jak ktoś generalizuje - ja widzę codziennie prace freelancerów, inhouse , afilacji i wszystkich różnych hybryd - każdy ma inne priorytety, możliwości i zaufaj mi nawet najlepsi nie mają zawsze czasu na projekt (czyli wyników).
  • Odpowiedz
Czy praca w dziedzinie SEO dla agencji jest nadal opłacalna


@Kostor95: idziesz do agencji, wyciągasz za free know how + masz przestrzeń do testów za nieswoje pieniądze, a na dodatek ci za to płacą. IMO opacalny deal
  • Odpowiedz
@brakloginuf: AI nie zrobi roboty technicznej, nie poprawi indeksacji, nie zaprojektuje z głową linkowania wewnetrznego, nie powie dlaczego optymalizację pod pralki w TITLE robi się tak a nie inaczej przestawiając konkretne słowa. Plus taki, że AI nie zoptymalizuje contentu pod psychologię czy psychiatrię bo po prostu kłamie i pisze pierdoły. AI jeszcze nie uczy się na bazie własnych błędów i długo jeszcze nie nauczy się. Zgodze się, że usprawnia procesy, jest
  • Odpowiedz
@seozgred: ale zgodzisz się że rozpoczęcie przygody od bycia pijawką w agencyjnym dziale seo to najlepsza ścieżka. Dużo mniej ryzykowne niż terminowanie u jakiegoś samozwańczego króla seo zafiksowanego na jednej strategii, która 10 lat temu wbiła go w topke
  • Odpowiedz
@seozgred: widac ze malo wiesz o Ai. Kolejny co tylko zaprzeczac umie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ai nie zrobi optymalizacji bo za glupie, ale za to ai google wystarczajaco madre aby oceniac? Skonczycie marnie przez to ze nie umiecie sie dostosowac do swiata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozbawiles mnie z tym ze ai nie powie co zlego z title xd
  • Odpowiedz