Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Trenowałem to ze sprzedającymi i ludzie myślą tak "no nie zeszło, wszyscy chcą obniżki, to podniosę cenę i obniżkę dam do poziomu hehe starej ceny" XD
  • Odpowiedz
czego nie rozumiesz?


@MrFisherman: Ja wszystko, tylko gołodupni zaklinacze spadków ciągle zdziwieni. Jak do tej pory było po kilku oglądaczy na kwartał, a teraz codziennie przychodzą ludzie i np. ciągu tygodnia było dwóch zdecydowanych i sprzedaży nie było tylko dlatego że czekają na decyzje kredytową. Co zrobiłbyś w tej sytuacji?
  • Odpowiedz
@deviator jak ktoś jest zdecydowany to się podpisuje umowę przedwstępna i wtedy kupujący zobowiązuje się do danego terminu załatwić kredyt. jak nie to przepada mu zadatek. Bez umowy przedwstępnej to nawet się nie da złożyć wniosku o kredyt
  • Odpowiedz
@lewtakm: Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak nieogarnięci potrafią być ludzie w takich tematach. Dwa razy w życiu sprzedawałem mieszkanie i za każdym razem połowie zainteresowanych musiałem tłumaczyć jak działa umowa przedwstępna.
  • Odpowiedz
Taka wartosc maja te „sprzedano” i „rezerwacje” na roznych stronach ¯\(ツ)/¯


@PanieAreczku: W większości jednak jakiś czas po tym znikają z oferty, ku rozpaczy gołodupców, którym wieczny ch w d.
  • Odpowiedz