Wpis z mikrobloga

Pisałem sobie z dziewczyną. Od razu zeszliśmy na poważne tematy, co jest rzadkością, więc w sumie się nakręciłem.

No, i było fajnie, ale #!$%@?ła parę po tym jak stwierdziłem, że część dziewczyn na tinderze wygląda na "tępe". Napisała, że jej empatia nie pozwoliłaby na coś takiego i elo.

Czas chyba zrobić sobie przerwę od tego wszystkiego.

#tinder #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@DupaZzaKrzaka: hm, ciekawy termin, ale tutaj chyba nie pasuje. Jakby chciała coś tym "okazywaniem cnoty" uzyskać to raczej nie usuwałaby pary.

No chyba, że chciała tylko połechtać swoje ego
  • Odpowiedz
@watowiec: tak naprawdę w jakakolwiek rozmowa z dziewczyną w dzisiejszych czasach wygląda jak stąpanie po polu minowym. Coś się nie spodoba i olewka. Nawet niekoniecznie gafa, a nawet różnica zdań i już po znajomosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@twilpls: No generalnie zgadzam się i pisząc na tinderze jestem na to gotowy, ale kurde no. Wydawała się ogarnięta i przez to jakoś tak zabolało no ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pisałem sobie z dziewczyną. Od razu zeszliśmy na poważne tematy


@watowiec: #!$%@?, nie powiem, że nigdy tego nie robiłem, ale to był błąd. Jeśli decydujesz się na pisanie z laską, to naprawdę krótko, żeby sprawdzić jak skleja zdania, czy nie sadzi błęduw ortograficznych – krótko mówiąc, czy nie jest tępa. Nie sprawdzasz, czy ma poczucie humoru, bo laski go nie mają. Żadna. Jak nie sadzi jakichś koszmarnych błędów, tj. nie całkiem
  • Odpowiedz
@watowiec po prostu nie obraża się kogokolwiek przy kimś kogo nie znasz bo nie wiesz jak zareaguje /jakie ma poglądy. Jakbyś jej to powiedział na 3 randce to wątpię żeby miała coś przeciwko
  • Odpowiedz