Wpis z mikrobloga

#fs19
1. Jakie możecie polecić mi mody do FS19?
2. Jakiś patent na przenoszenie kiszonki z pryzmy do zbiornika w biogazowni? Tym ładowaczem to zajmuje wieczność. Z poprzedniego zbioru miałem ponad 1mln kiszonki, łopata ma 5k pojemności to jakieś 200 kursów w te i nazad. Nie da się tego jakoś szybciej ogarnąć? Probowałem przyczepą samozbierającą, ale ona mi się wtedy wiesza w nierównych miejscach i nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie.
noerror - #fs19 
1. Jakie możecie polecić mi mody do FS19? 
2. Jakiś patent na przeno...

źródło: 20230721154028_1

Pobierz
  • 3
1. Wszystko zależy czego oczekujesz. Seasons, lime to augerwagon, był taki od realistycznego koloru brudu...
Przejrzyj sobie modhub, tylko kliknij żeby wyświetlało wszystkie mody a nie tylko top. Zwracaj uwagę na stosunek ceny do mocy ciągników, szerokości roboczej itp bo jest sporo modów typu "masz tu 50 letni ciągnik, ma 200 koni i kosztuje 50k" Fajne polskie maszyny są od Kasztana.

2. Systemy pasów. Z ziemi podnosisz tym krótkim tanim. Na końcu
  • 0
@Toxen: Dzięki. Co do modów raczej nowych maszyn mi nie potrzeba, wolałbym jakieś usprawnienia w rozgrywce + nowe zboża, może jakieś łańcuchy produkcyjne. Widziałem na YT film Heda o FS23 na jakiejś mobilnej konsoli i tam było że można z pszenicy zrobić mąkę, następnie z mąki chleb. Na takie zaawansowanie nie liczę ale żeby coś się dało z tej pszenicy więcej zrobić jak sprzedaż do skupu albo karmić kury. Bo patrząc
@noerror: Z nowymi uprawami raczej spotykałem się jako coś zintegrowanego z mapą. Np. NFMarsch.

Co do usprawnień, courseplay lub autodrive daje Ci lepszych pracowników. Na autodrive się nie znam ale courseplay sprawia wrażenie programowania robota, generalnie jest masa funkcji i ustawień ale jak to wszystko ogarniesz to masz silne narzędzie. Lime to augerwagon, jak nazwa wskazuje, pozwala na załadunek wapna na wozy przeładowcze. Są mody na realistyczną masę czy dodające potrzebę