Wpis z mikrobloga

#!$%@? tak nie mogę przeboleć tych pieniędzy wydanych na diablo4, wiem że jestem zwykłym randomem, kolejnym z wielu który nie brał pod uwagę ogólnej opini no preorder, mimo iż grałem w bete która wydawała się spoko aktualna gra zniechęca na każdym kroku żeby w nią grać, nie oferuje nic ciekawego, można powiedzieć że w ręcz lekko się zmuszam do grania i czekam na coś ciekawego tylko dlatego że zapłaciłem za tą grę pełną kwotę, #!$%@?, kupuje gry od gówniaka ale nigdy nie czułem się tak wyruchany przy żadnym tytule jak przy diablo4, poziom zażenowania wzrósł, jestem pewien że Activision nie zobaczy ode mnie już żadnych pieniędzy przed premierą jakiejkolwiek gry, pamiętam sytuacje z War3 Reforged, jak dobrze że było mi szkoda pieniędzy wtedy na grę, to po prostu była niewidzialna ręka rynku
#gry #diablo4 #seks #ruchanie #cringe #activision #oddajciepieniadze
  • 6
  • Odpowiedz
znudziła bo jest źle zrobiona


@karix98: <honk, honk> Powtórka z 2012 :D

płaku płaku D3 takie #!$%@? RMAH zabrane (,) gówno itp. tylko D2 w mym sercu, zwróćcie pieniążki <3 ide do poe diablo killera

A teraz w niektórych narzekaniach pojawiają się piękne narracje, że D3 to jednak był debeściak, ale D4 to gówno na maksa. Jestem niemal pewien że za 10 lat będzie

D4 to jednak
  • Odpowiedz