Wpis z mikrobloga

Jakie najdurniejsze rady i wiadomości od #bluepill #normictwo i #rozowepaski które śmiało można wyśmiać? Moje top:

Idż do liceum, pełno dziewczyn, a potem droga na studia


Tak, nie tam gdzie się ktoś interesuje, tylko do liceum z jakimiś babami co się trzymają ze sobą i gardzą chłopakami, a potem puszczają się z każdym na imprezach. To ja już wolę do zawodówki, męskie środowisko, męksa siła i wspólnota. Z dziewczyn w liceum gówno zostanie (jak nawet widzę że psiapsióły po zakończeniu liceum zrywają ze sobą kontakt, taka patologia xDD) , z matury również. A męskie znajomości zostaną na lata. Znajomi po zakończeniu zawodówki prawie odrazu założyli biznesy i firmy, a matoły z liceum nawet nie potrafią pracy znaleźć do teraz

Popraw tą maturę i dostań się na lepsze studia


Taaa, bo każdemu się chce k*rwa iść na jakiegoś ziebanego prawnika lekarza czy architekta czy inne g*wno xDDDDDDDDDD ja nawet żałuję że maturę pisałem, bo do niczego mi się to dziadostwo nie przydało, nawet na studia nie chce iść bo to strata czasu, byłem na jednych i kilka zajęć wystarczyło żebym już nigdy na żadne nie poszedł. Zresztą, co da poprawa matury skoro gościu wyleci już po 1 semestrze z powodu niezdania, bo nie jest tak zaradny i inteligentny jak normictwo? Może nie chce się nam uczyć?
Poza tym, im wyższe wykształcenie u lasek tym większy rak i patologia. Cały czas zajęte robotą, mózg wyprany przez media i system nauczania. Wolę się zadawać z dziewczynami bez podstawówki z osiedla, o wiele bardziej naturalne i bez zniekształconego przez szkołę i media światopoglądu.

Dlaczego tak rzadko piszesz, czy już nie chcesz utrzymywać znajomości?


Tak, bo jak 2 dni nie piszę to odrazu chcę zakończyć znajomość... Co te ziebane laski mają w głowie? Z mężczyznami jakoś potrafię pisać raz na miesiąc czy nawet raz na 4 lata i dalej potrafią uważać że piszę trochę "za często" a laskom już po 2 dniach odwala i oczekują nie wiadomo czego, żeby ich zabawiać bez przerwy i chwalić się co to się ciekawego nie robiło w ciągu dnia.. ja nawet nic ciekawego nie potrafię zrobić przez rok więc co te bancwoły oczekują.

Masz może pożyczyć 20zł BLIKiem?

Hahahahahah! p0lki wkurza seksualizowanie kobiet, ale uprzedmiotawianie mężczyzn do bankomantów które będą i m opłacać wszystkie zachcianki już im nie przeszkadza. Żenada. Poza tym, płacenie za kobietę to upadek mężczyzny. Większy rigcz okraść kobietę niż jej dać choćby złamanego grosza.

jedz do niemiec! praca odrazu! jedz na tiry, jedż na zmywak do anglii!!!


tak, bo jak się w życiu nie powodzi to nie ma szukać wokół siebie możliwości wyjścia z dołka, tylko jeździć do jakiś durnych szwabów, którzy wykorzystują i nienawidzą Polaków, pełno imigrantów dzięki którym nawet nocy nie przeżyjesz, a jak się obronisz to jesteś aresztowany na parę lat. Nie dzięki, wolę mieszkać w Polsce gdzie prawo jest wolnościowe, a nie takie faszystowskie jak w Niemczech gdzie za samoobronę/spalenie flagi lgbt trafia się do mamra.
Anglia podobny komunizm i faszyzm jak w szkopolandii, z tym że jeszcze więcej jest tam lewaków i alkoholików i jeszcze mniej normalnych abstynentów czy katolików. A tiry. Niektórych nie stać nawet na samochód i prawo jazdy, a jak już stać to nie potrafią go zdać albo są agresywni na drodze. Dlaczego polecacie tak durne prace a nie polecicie np sprzątacza, magazyniera, kuriera itd O wiele bezpieczniejsze prace i w Polsce, a nie w szkopolandii.

weż kredyt i kup mieszkanie

taa a może już mam mieszkanie u rodziców? Po co mi jakiś pustostan w którym będę mieszkał sam i pogłębiał w ten sposób swoją samotność? Po co dalej napędzać rynek mieszkaniowy? Gdzie jest napisane w kodeksie życia że trzeba mieć własne mieszkanie? A poza tym, branie kredytu na mieszkanie to debilizm, lepiej samemu zarobić. Prędzej już sprzedam jakieś stare mieszkanie po dziadkach niż pomyślę o kupnie.

#przegryw #przemyslenia #laborat #kredyt #mieszkanie #niemcy #bekaztransa #anglia #polki #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 3
@ANTYPOLAND: nie mam siły nawet argumentować przeciwko tym "radom" xd. Im szybciej normictwo zorientuje się, że to zlewam ciepłym moczem zamiast z nimi dyskutować (a tym bardziej stosować w życiu) tym lepiej dla ogółu przegrywów i innego normictwa, które odpukać mogłoby uwierzyć w te bzdury. Czasem przez samo zabranie głosu dajesz świadectwo, że zniżasz się do pewnego poziomu. Może być też tak, że oni wiedzą, że gadają bzdury i że te