Wpis z mikrobloga

A więc podsumowując całą sprawę z tą kobietą która zrobiła sobie aborcję i chciała walnąć samobója:

Tusk jak hiena znów chciał zagrać politycznie tą sprawą.
Usłużne media przychylne mu grzały temat - dziennikarze TVN prawie rozrywali szaty na wizji.

Dzisiejsza konferencja policji elegancko obaliła te wszystkie kłamstwa.

Tusk z całą Platformą poprzez opluwanie, szkalowanie i nagonkę na polską policję nastawił kolejną grupę zawodową przeciwko sobie.
Wcześniej zrobił to samo ze strażą graniczną i wojskiem.
Wcześniej z górnikami.
A wcześniej z kibicami.

No nieustające pasmo sukcesów XDDD

#heheszki #ciekawostki #polska #policja #wojsko #bekazlewactwa #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@ery78: Tusk się wije żeby zdobyć poparcie różnego elektoratu a w efekcie tylko zraża do siebie kolejne grupy i traci do reszty wiarygodność. Za jakiś czas sondażownie opublikują sondaże z których wynika że poparcie spada to będzie kwik że oszukujo i kaczor przekupił wszystkie firmy xD
  • Odpowiedz
Tusk z całą Platformą poprzez opluwanie, szkalowanie i nagonkę na polską policję nastawił kolejną grupę zawodową przeciwko sobie.

Wcześniej zrobił to samo ze strażą graniczną i wojskiem.

Wcześniej z górnikami.

A wcześniej z kibicami.


@ery78: poza wojskiem i straza graniczna, to chwalenie sie ze ma sie elektorat wsrod tych grup, to raczej samoboj polityczny.

Goenikow malo kto szanuje za to co ich zwiazki #!$%@?.
O kibolstwie szkoda pisac, no chyba ze
  • Odpowiedz
@ery78:

Tusk z całą Platformą poprzez opluwanie, szkalowanie i nagonkę na polską policję nastawił kolejną grupę zawodową przeciwko sobie.


Za to co policja odwalała przez ostatnie lata to się policji należy plucie na mordę codziennie.
  • Odpowiedz
@ery78: oni jej zabrali telefon i laptopa, kazali kucać, wypinać, tak jakby była
przestepca. jak to ma się do całej sytuacji? Jest leczona, było zagrożenie życia. Czy w takiej sytuacji policja może cię traktować jak przestępcę i zabierać twój telefon i laptopa?
  • Odpowiedz
@ery78: I bardzo dobrze, że grzeje temat bo policja zachowuje się po raz kolejny jak opresyjne gówno i w ochronie swojej dupy po raz kolejny kręci, manipuluje i kłamie.

Nawet na nagraniu u lekarza pały mówią, że babka popełniła przestępstwo (chodzi o tabletki wczesnoporonne) i dlatego jest ta cała interwencja. O rekwirowaniu laptopa i kucaniu nago już nawet nie wspominam.

Wy teraz jak zwykłe przygłupy myślicie, że opresyjne i skandaliczne działania
  • Odpowiedz
@ery78 Ja wam powiem jak wyglądać powinna interwencja po takim zgłoszeniu, bo sam taką miałem i wyglądało to zgoła inaczej. Policja przyjechała, od razu była też wezwana karetka pogotowia. Policja pogadała, zapytała mnie czy mam jakiś np. nóż w plecaky. Odpowiedziałem, że nie. Pogadaliśmy chwilkę, przyjechała karetka i zabrali mnie do psychiatry - tu się skończyła interwencja policji. Nie rozbierali mnie, nie musiałem kucać, nic mi nie zarekwirowali. Można? Można.... a może
  • Odpowiedz
Dzisiejsza konferencja policji elegancko obaliła te wszystkie kłamstwa.


@ery78: Czyli dzisiejsza wersja jest ok. Nieważne, że jest inna niż wczorajsza.

Wytłumacz mi, kto kogo "podżegał do samobójstwa". Albo czemu należało pilnie w szpitalu konfiskować telefon, żeby namierzać sprzedawcę pigułki?
  • Odpowiedz