Wpis z mikrobloga

Oto podział na grupy w wykopowym turnieju, tak to wstępnie wygląda, w czterech grupach mamy pięciu graczy, inaczej ciężko było by organizować następne fazy eliminacyjne, jeżeli rzutem na taśmę znajdziemy 4 osoby (ewentualnie trzy, mogę grać w turnieju jeżeli braknie jednej osoby) to wtedy zrobimy osiem grup pięcioosobowych.

Postaram się jutro każdemu wysłać jego kontakty do ludzi z własnych grup, przepraszam Was bardzo że nie dziś, ale jutro uczelnia od 7 rano a i spać trzeba.

wołam uczestników !

@klientpilnowalcenweuroprzedpromocja @Otsego_Amigo @seeksoul @skandal99 @orzeldp @TheSocialOne @Dziki_Maslak @freestyle01 (daj znać awkowi) @PilariousD @Wozyack @mefiu @nierusz @kst91 @siplasplas @PrzypadkowyNick @gedzior78 @bapo @niegramwwowa @JemMandarynke @hokus_pokus @wojtas9 @milten @jafek21 @whitewolfik @rasiakg @j0seph @eme151 @ludex @loginowski @valdgir @Busios @kvvach @Caishen @Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny

Proszę niech każdy sprawdzi czy jest zapisany i na liście, być może kogoś nie ma, być może zrobiłem gdzieś jakieś błędy.

#turniejwhomm3 #homm3
Pobierz
źródło: comment_zB3ADNcQ8ocmPVwLxkoOY4w86QbBbdlj.jpg
  • 28
Przyjąłem. Teraz ciekawy jestem przez co będziemy się łączyć, bo hamachi mi coś nie bangla, a z game ranger nie miałem jeszcze do czynienia. Czy są jakieś nowe patche do hota, bo jak próbuje grać po domowej sieci , to mnie wywala po max 5 minutach? Jakieś sugestie? Mega dobre ustawienia? Win7 jeśli to ma znaczenie posiadam :)