Wpis z mikrobloga

Moja była wrzuca na fb zdjęcia z obecnym gachem, pewnie myśli, że mam to w dupie, ale tak naprawdę mnie to wkurvia xD Myśli, że mnie to nie rusza ale mam przez nią i jego totalny ból dupska xD Pewnie się bawią i latają po świecie, szkoda że już nie ze mną, źle mi z tym, że jakiemuś frajerowi umila życia xD A we mnie mają #!$%@?.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
@MamZakwasy: ( _) w dobie świeżych sytuacji w kraju, tym bardziej Miras - Idź na terapię. Przegadaj to. Jest mnóstwo ośrodków oferujących w ramach finansowania miasta/UE poradnie psychologiczne. Wygadaj się bliskim, przyjaciołom. Pamiętaj, że boleć będzie jeszcze długo (w zależności jak intensywny był związek) ale pamiętaj, że z czasem będzie boleć mniej aż ci spowszednieje. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@MamZakwasy: Ja ci nic nie mówię ale jak masz gnata to lepiej go oddaj. Ta lambadziara ma i tak w ciebie #!$%@? a jak bóg istnieje to upadnie i sobie gupi ryj sama. Najlepiej dla ciebie i dla ciebie w kontekście zemsty to dać lambadziarze powód do zazdrości, zainwestuj w siebie i coś osiągnij.
  • Odpowiedz
@MamZakwasy Przechodziłem ponad pół roku temu podobną sytuację gdzie dostałem kopa w dupsko po 8 latach związku na miesiąc przed oświadczynami i kilka tygodni przed wspólnym mieszkaniem xD Pomogło mi: natychmiastowe usunięcie wszystkich zdjęć na których ona była, odesłanie w ciągu kilku dni każdej rzeczy, którą od niej dostałem (kubki, prezenty itp) i najważniejsze ODOBSERWOWANIE jej i całej jej rodziny na wszystkich social mediach. Co jakiś czas korci żeby zajrzeć, ale wtedy
  • Odpowiedz
@NdFeB: nie obczajam Mirko na bieżąco - umknęło. Dzięki. Moja rada jest dla każdego w podobnej sytuacji. Uniwersalna ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam Miras!
  • Odpowiedz
gdzie dostałem kopa w dupsko po 8 latach związku na miesiąc przed oświadczynami i kilka tygodni przed wspólnym mieszkaniem


@morfeno: trzeba jednak z szacunkiem potraktować to, że laska miała perfekcyjne wyczucie momentu, kiedy zrobić ewakuację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz