Wpis z mikrobloga

504 191 + 32 + 45 = 504 268

Takie tam "próby sportowe", chociaż sportowiec ze mnie żaden. Ot lubię sobie czasem ulubione segmenty wjechać maxem, szczególnie długie.

32 - tu wczoraj segmentem była pętla 13km, z podjazdem 1,5km i zjazdem. Nie czułem się jakoś wybornie, PR przegrałem o kilkanaście sekund na 26 minutach, ale raczej nie przez formę, a niekorzystną konfigurację wiatru. Jak się okazało rok temu i potwierdziło dzisiaj, lepiej mieć jeden płaski odcinek w plecy a drugi w ryj, niż oba z boku.

45 - dzisiaj segmentem była pętla 24km, która była prawie dwoma wczorajszymi pętlami, tylko bez ostatniego zjazdu (czyli 2 podjazdy i jeden zjazd). Pierwsza część pokrywała się z wczorajszą i udało się ogarnąć oba PRy, na krótkiej pętli i na (prawie) dwóch, w konfiguracji: wmorde - podjazd - w plecy - zjazd - wmorde - podjazd - w plecy. Średnia 30.0kmh mnie nawet satysfakcjonuje, bo przy dwóch podjazdach które podjeżdżałem 8 z 48 minut całości znaczyło tyle że po płaskim trzeba było jechać 30 pod wiatr i 34-35 z wiatrem.

Rezerwa jakaś była, bo pojechane na ok. 85% tętna, chyba mógłbym szybciej, szczególnie pierwszą połówkę.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: Firefox_Screenshot_2023-07-19T19-12-16.318Z