Wpis z mikrobloga

https://boop.pl/rozne/carrioner-wysmial-odebranie-sobie-zycia-przez-ravgora-nazwal-go-tchorzem-i-splunal
Przebrzydłe lewackie media robią nagonke na Carrionera, bo dalej śmie przekazywać prawde dla mezczyzn. @RadioZET pare dni temu zaprosiło przegrywa, co pomawiał Carrionera od inceli a teraz ten tabloid śmie wygadywać kolejne bzdury, byle zniesławiać i przedstawiać Carrionera w złym świetle. Ma ktoś kontakt do redakcji? Chciałbym z nimi porozmawiać osobiście, by skasowali materiał i przeprosili za napuszczanie lewactwa na Carrio

#carrioner #boop #radiozet
  • 19
  • 0
@Kiszak1902: jakiś problem przegrywie? Bo krytykuje twój ulubiony brukowiec? Carrioner jest w tym momencie celowo oczerniany, byle nie zwrócić uwagi na to, co on tam rzeczywiście chce przekazać
@FuckGodPL: To co robi trochę przekreśla działanie takich fundacji jak ITAKA, czy różne organizacje wspomagające osoby z chorobami psychicznymi, stygmatyzuje to takie osoby pokazując że nie ma takiego problemu chociaż on istnieje przez co takie osoby czują się izolowane i tak cykl się zamyka
  • 0
@Czokolad: psy w tym kraju nic nie mają do gadania ale wbrew temu co ten Żetoniarz gada Carrioner mówił że z nim żadnej zgody nie ma na obecnym livie
@billuscher no bo depresja nie istnieje. Przyszedł obrońca depresji. Jakim cudem uczucia to ma być choroba? Ja wiem że psycholodzy czyli zwykli szarlatani wmawiają ludziom takie rzeczy, bo chcą na tym wyłącznie zarobić i nie dodają żadnego wysiłku by to wyleczyć bo
@FuckGodPL:
A ja myślałem że on polega na DOWODACH naukowych bo są DOWODY że depresja to nie uczucia jak ty lub on mówicie, nawet w podręczniku leczenia chroń psychicznych DSM-IV depresja widnieje jako choroba, badacze są spodni z czego wynika ostatnio chyba doszli do wniosku że nie z kwestii neuroprzekaźników ale to nie eliminuje faktu że to choroba która się leczy. Chyba że Carrioner ma teraz tytul profesora medycyny
  • 0
Lekarze ulegli propagandzie wokeizmu, wiec nie są już tak wiarygodni, przecież teraz wystarczy powiedzieć, że sie jest smalczycą i mają w to wierzyć na słowo. Psycholodzy to zwykli szarlatani z naciskiem na zysk, ale obrońca moralny the presji sie znalazł. Obejrz sobie materiał Carrionera o tej urojonej 'chorobie' albo szoty na kanale carrioner-clips bo chyba też tam były. Zaakceptuj prawde
  • 0
@billuscher: nie obchodzi mnie jakiś filmik z yt. Carrioner zawsze odwołuje sie do badań, on opiera sie na rzeczywistości. Poszukaj sobie jego filmu i wtedy sie wypowiedz. Widać, że ten 'lekarz', a raczej szarlatan musi mieć coś na sumieniu, bo ma komentarze wyłaczone zupełnie tak, jakby sie bał, że ktoś podda krytyce jego #!$%@?. Wróc jak sie zapoznasz z materiałem Carrionera
@FuckGodPL:
Dobra oglądnąłem, nie ma żadnych argumentów opartych w nauce, jedynie że "osoby z silną głową nie mają depresji" ale to nie dowód naukowy chyba że dysponuje jakimiś badaniami na ten temat, co do depresji w Afryce też nie może być 100% pewien bo nie zna WSZYSTKICH osób żyjących w CAŁEJ Afryce. To teraz moja kolej, skoro depresja nie istnieje to czemu badania wykazują różnice między mózgiem osoby z depresją a
@FuckGodPL: To proszę chętnie podyskutuje ja mogę zmienić zdanie więc proszę Carrioner jak to czytasz zapraszam, nie mówię że mi się nie podoba ale podaje dowody ze znanej strony zbierającej różne badania medyczne PubMed
  • 0
@billuscher: nie jestem Carrionerem przegrywie. Kolejny co Zetoniarza sie nasłuchał i wszedzie widzi multikonta. Jak masz tak rozmawiać z Carrionerem, że bedziesz go pomawiał o multikonta, to wątpie by chciał z tobą rozmawiać