Wpis z mikrobloga

Aż się boje sprawdzić kto ma udziały w firmie dla której pracuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze się okaże że wujek inwestora, który ma 0,1% udziałów 10 lat temu był na wakacjach na krymie, i spał w hotelu u rosyjskiego oligarchy,
Jaki z tego wniosek? wspierał rosjan! Jaki z tego kolejny wniosek? Wygląda na to że, przez tą sieć powiązań ja też wspieram rosjan!
#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazneuropy #neuropa #heheszki
kolegazsasiedztwa - Aż się boje sprawdzić kto ma udziały w firmie dla której pracuję ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Aż się boje sprawdzić kto ma udziały w firmie dla której pracuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kolega_z_sasiedztwa: Misiu, ja wiem, że ci się może wydaje, że ty wielki biznesmen jesteś, ale choć woźny i dyrektor pracują w tej samej firmie, to jednak inny mają wpływ na działania firmy.
  • Odpowiedz
@aegispolis: Misiu, ja wiem że jak wy się na słocie naoglądacie filmów na Netflixie o amerykańskich rekinach biznesu, to wam się wydaje że w korpo ktoś się liczy ze zdaniem "dyrektorów", ale w rzeczywistości wygląda to tak, że zdanie jakiegoś dyrektora dla członków zarządu jest ważne tyle co opinia woźnego. Ale popracujecie trochę uczciwie, liźniecie trochę świata to się sami o tym przekonacie.
  • Odpowiedz
ale w rzeczywistości wygląda to tak, że zdanie jakiegoś dyrektora dla członków zarządu jest ważne tyle co opinia woźnego


@kolega_z_sasiedztwa: No w przypadku takich dyrektorów z nadania politycznego, dla których posada jest zapłatą za pewne inne przysługi, to pewnie i tak. Tylko czy naprawdę chcesz taką narracją polecieć wobec tych ludzi powiązanych z Konfederacją i rosyjskich firm?
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: dokładnie, popracujesz niechcący jako dyrektor od chwilówek dla ruskiego oligarchy i od razu wielki skandal. Albo tak jak brat Sławka, przez rozkojarzenie weźmiesz trochę udział w mafii hazardowej i od razu zarzuty prokuratorskie!!! A za tuska to co było, polske rozkradli #!$%@? uga buga
  • Odpowiedz
Jeszcze się okaże że wujek inwestora, który ma 0,1% udziałów 10 lat temu był na wakacjach na krymie, i spał w hotelu u rosyjskiego oligarchy,


@kolega_z_sasiedztwa: to jest to samo co bycie ddyrektorem w firmie oligarchy?
  • Odpowiedz
to brat bosaka jest w końcu pracownikiem rosyjskiego januszeksu, czy właścicielem rosyjskiego januszeksu?


@kolega_z_sasiedztwa: ale wiesz, że dyrektor to nie jest "pracownik szeregowy, numer funkcyjny 2137"? xD

Jakoś źle brzmi jakby się napisało że córka Tuska pracuje jako dyrektorka w firmie niemieckiej co nie?
  • Odpowiedz