Wpis z mikrobloga

Oj tam narzekacie. Tak jak napisał, deszcz może przez 5 minut, szkoda tylko, że co 10 minut XD dobrze ze mam grilla na kółkach to będę go ciągnął przez ogródek pod daszek jak będzie lać te 5 minut . Sama przyjemność XD
@Sztachuk: nawet mnie nie denerwuj mordo

Koniec maja i początek lipca to był sztos tutaj. Od drugiej połowy czerwca jest taki lipton...

Sierpień równie poyebany będzie, ale trochę więcej słońca na szczęście.
klimatyzacja kosztuje tyle co minimalna pensja. Że ludziom nie wstyd narzekać, że mają gorąco w domu xD


@Ogau: juz lece montowac klime w wynajmowanym mieszkaniu dla 2 tygodni w roku zeby przed wykopkiem wstydu nie bylo xD

Ostatnio w nocy trzeba było ogrzewanie odpalić jak było 9°


@appmstt: jak przy 20 w dzien i 9 w nocy musisz odpalac ogrzewanie, to jestes jak emerytka po menopauzie wlasnie ( ͡
serio przy 20 stopniach w bluzie #!$%@?? ( _)


@Steven_Hyde: no przy 18-20 max w ciągu dnia (gdzie rano masz mniej, niż 10) i deszczu to już musisz być nieźle spasiony, że latasz na krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

juz lece montowac klime w wynajmowanym mieszkaniu dla 2 tygodni w roku zeby przed wykopkiem wstydu nie bylo xD


No to raz raz gruby, bo
no przy 18-20 max w ciągu dnia (gdzie rano masz mniej, niż 10) i deszczu to już musisz być nieźle spasiony, że latasz na krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: nooo, spasiony jestem #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) kiedy ty w ciagu ostatnich 2 miesiecy miales ponizej 10 przez dluzej niz jedna noc, bo wracam z pracy codziennie miedzy 2 a 4
kiedy ty w ciagu ostatnich 2 miesiecy miales ponizej 10 przez dluzej niz jedna noc, bo wracam z pracy codziennie miedzy 2 a 4 rano i jest po 14 xD


@Steven_Hyde: przecież pisałem o pogodzie w UK, a nie w Polsce. O tym jest post

A jeśli chodzi o Polskę to przypominam, że 2 miesiące temu był maj xD